MMA PLBoksJuż dziś Polak walczy o mistrzostwo świata! Zobaczcie, gdzie można obejrzeć walkę Głowacki-Okolie!

Już dziś Polak walczy o mistrzostwo świata! Zobaczcie, gdzie można obejrzeć walkę Głowacki-Okolie!

To będzie wielka szansa! Krzysztof Głowacki (31-2, 19 KO) już dzisiaj na Wembley Arena stanie przed szansą zdobycia pasa WBO wagi junior ciężkiej. ”Główka” będzie chciał sprawić niespodziankę w starciu z niepokonanym Lawrence Okolie (15-0, 12 KO).

Wojownik z Wałcza ostatni pojedynek stoczył piętnastego czerwca 2019 roku. Od początku obaj pięściarze poszli na całość. Kibice mieli świadomość, że nie może to potrwać cały dystans.

Łotysz dopuścił się skandalicznego zachowania. Briedis wskazywał, że Polak atakuje ciosami w tył głowy. Mairis postanowił w odwecie odpowiedzieć łokciem. Po tym zachowaniu Głowacki nie był już sobą, a dalszych kontrowersji nie brakowało.

Polak przed wielką szansą!

Krzysztof Głowacki (31-2, 19 KO) jest już po ostatnim face to face przed walką o mistrzostwo świata. Podopieczny Fiodora Łapina w walce wieczoru zmierzy się z olimpijczykiem – Lawrence Okolie (15-0, 12 KO).

Całą galę kibice mogą obejrzeć na platformie streamingowej DAZN. Koszt za cały miesiąc wynosi 8 zł.

Do ich starcia miało dojść już w grudniu, ale Głowacki zaraził się koronawirusem i nie przechodził tego lekko. Na szczęście wojownik z Wałcza wrócił do pełni zdrowia.

Okolie ostatecznie dwunastego grudnia zmierzył się z niepokonanym wtedy Nikodemem Jeżewskim. Polak nie postawił wysoko poprzeczki. Brytyjczyk od początku do końca rządził w ringu.

Zobacz także:

Już dziś bitwa na liście! Gdzie oglądać Punchdown 3 w PPV?

Już dziś czeka nas kolejna edycja pojedynków na tzw. “liście”, czyli uderzenia z otwartej dłoni. Zobaczymy niezwykle ciekawy turniej oraz superfighty.

Uczestniczka najbliższej gali UFC spadła z wagi i straciła przytomność! Jak wy to oceniacie?

Właśnie trwa ważenie przed galą UFC on ESPN 21. Dramatycznie podczas ważenia wyglądała Julija Stoliarenko (9-4-1) i jej walka nie odbędzie się.