MMA PLNajnowszeBoksJuż dziś Krzysztof Głowacki stoczy bardzo ważny pojedynek! Transmisja w TVP Sport!

Już dziś Krzysztof Głowacki stoczy bardzo ważny pojedynek! Transmisja w TVP Sport!

Krzysztof Głowacki (32-3, 20 KO) już dzisiaj stoczy bardzo ważny pojedynek w Manchesterze. Będzie to kolejny pojedynek byłego mistrza świata na terenie Wielkiej Brytanii. ”Główka” tuż przed walką wieczoru skrzyżuje rękawice z niepokonanym Richardem Riakporhe (15-0, 11 KO). Transmisja pojedynku na żywo w TVP Sport.

Głowacki

Głowacki w tym starciu będzie chciał udowodnić, że dalej może rywalizować na najwyższym poziomie. Pięściarz z Wałcza jeszcze w 2021 roku stawał przed dużą szansą w Anglii, ale wtedy musiał uznać wyższość  niepokonanego Lawrence Okolie.

Cieszę się, że będziemy mogli się zmierzyć. Po walce będę mógł powiedzieć więcej na temat jego umiejętności. Na pewno jest młody, niewygodny i silny, ale zobaczymy co się wydarzy w sobotę. Oczywiście, że cały czas mam ambicję, aby ponownie zostać mistrzem świata. Na razie jednak muszę wygrać w sobotę, ponieważ jeśli to się nie wydarzy, to nie będę mógł myśleć o odzyskaniu mistrzowskiego tytułu. Jak poradzę sobie z jego atutami? Zobaczycie w sobotę w ringu – mówi Głowacki przed dzisiejszym starciem.

To już dziś!

Już dzisiaj w Manchesterze odbędzie się bardzo ważny pojedynek Krzysztofa Głowackiego (32-3, 20 KO). Polak zmierzy się z mocno bijącym Richardem Riakporhe (15-0, 11 KO).

Zobaczcie ostatnie face to face przed walką:

Dokładnie o godzinie 21:05 w TVP Sport rozpocznie się transmisja na żywo wydarzenia w Manchesterze.

Zobacz także:

Trener Raubo mocno o zachowaniu Ferrariego: Dla mnie to jest chore! Ta osoba nie powinna… Co wy na to?

Zbigniew Raubo uznany i szanowany trener w rozmowie z portalem FanSportu.pl został zapytany o ostatnie zachowanie Amadeusza Roślika. Raubo nie miał wątpliwości od razu mocno zareagował! Nie ma co się dziwić, bowiem ostatnie wypowiedzi ”Ferrariego” mogły zaszokować oraz zdenerwować środowisko sportowe.

Mateusz Rębecki chce wystąpić na UFC w Londynie! Ma na oku rywala: Mogę z nim wygrać na miękko! Dobry pomysł?

Mateusz Rębecki nie zamierza siedzieć bezczynnie. Zaledwie kilka dni po premierowym zwycięstwie w oktagonie UFC deklaruje, że chce wystąpić na gali UFC w Londynie i ma na oku już konkretnego rywala!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis