MMA PLNajnowszeStrike KingJuż 13 stycznia gala Strike King, a na niej turniej! Zwycięzca zgarnie 100 tysięcy złotych! 

Już 13 stycznia gala Strike King, a na niej turniej! Zwycięzca zgarnie 100 tysięcy złotych! 

Już trzynastego stycznia w Kopalni Soli w Wieliczce odbędzie się pierwsza edycja Strike King. Będą to starcie w kick-boxingu w małych rękawicach, więc możemy być przekonani, że emocji nie zabraknie. Podczas tego wydarzenia zobaczymy turniej, a zwycięzca zgarnie 100 tysięcy złotych. Gala będzie transmitowana w usłudze PPV.

Strike

Pojedynek w swojej bazowej formule odnotuje nasz czołowy ciężki – Tomasz Sarara, który w ostatnim czasie stoczył walki w freak fightowej organizacji.

W tak zwanym co-main evencie starcie dwóch zawodników KSW, które zapowiada się naprawdę konkretnie! Łukasz Rajewski skrzyżuje rękawice z Gracjanem Szadzińskim. To nie koniec, bowiem w super fighcie zobaczymy doświadczonego pięściarza i pretendenta do pasa mistrza świata w boksie – Mariusza Wacha. ”Wiking” zmierzy się z Bartoszem Słodkowskim.

Turniej na gali Strike King!

Już trzynastego stycznia będzie się działo w Kopalni Soli w Wieliczce. Na gali Strike King kibice zobaczą turniej, a zwycięzca zgarnie 100 tysięcy złotych. O wspomnianą sumę rywalizować będą Krzysztof Mariańczyk, Maciej Karpiński, Damian Pająk oraz Szymon Dałek.

1 miejsce – 100 tysięcy złotych, 2 miejsce 30 tysięcy złotych, 3 miejsce 20 tysięcy złotych i 4 miejsce 10 tysięcy złotych.

Krzysztof Mariańczyk, Maciej Karpiński, Damian Pająk i Szymon Dałek zmierzą się ze sobą w Strike King League, walcząc o nagrodę główną, czyli 100 000 zł! 🤯 Strike King League to innowacyjny system rozgrywek w sportach walki, w którym czterech zawodników rywalizuje między sobą, zdobywając punkty w tabeli ligowej. W cyklu gal zaplanowanych na cały rok odbędą się walki “każdy z każdym”, a już w styczniu podczas I Gali Strike King zmierzą się ze sobą pierwsi zawodnicy. Kto z kim zawalczy i co zdecydowało o takim zestawieniu? Tego dowiecie się z odcinka, który będzie dostępny już niebawem na naszym kanale YouTube @strikekingfestival. 🔥

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis