MMA PLNajnowszeKSWJurkowski – Walawski: ciąg dalszy konfliktu po komentarzu na temat “Tylko Jeden”

Jurkowski – Walawski: ciąg dalszy konfliktu po komentarzu na temat “Tylko Jeden”

Jurkowski – Walawski – mamy dalszy ciąg konfliktu! Po komentarzu, jaki zamieścił w mediach społecznościowych uczestnik programu “Tylko Jeden”, Juras ruszył z kontrą.

Jurkowski - Walawski: ciąg dalszy konfliktu po komentarzu na temat

Cały konflikt między Łukaszem Jurkowskim a Piotrem Walawskim odbywa się w mediach społecznościowych. Widać ewidentnie, że obaj mają inne spojrzenie na sprawę, o którą się poróżnili.

Jurkowski – Walawski: ciąg dalszy konfliktu

Przypominamy, że zaczęło się od komentarza Łukasza Jurkowskiego, który w niewybredny sposób odniósł się walki Piotra Walawskiego z Adrianem Bartosińskim. Starcie to było półfinałem programu “Tylko Jeden”. Po jego zakończeniu “Leda” wymiotował z wycieńczenia.

Zachowanie to, Jurkowski skomentował słowami: Rzyganie po dwóch 3 min rundach? Chłopaki…stary dziad walczył trzy walki jednego wieczoru a nie trzy rundy.”

Do komentarza tego odniósł się Walawski. Odpowiedź uczestnika programu “Tylko Jeden”, w którym atakuje on legendę KSW zamieszczamy na samym końcu artykułu.

Teraz natomiast publikujemy kolejną wiadomość, jaką Walawskiemu przesłał Łukasz Jurkowski. “Juras” odniósł się do komentarza “Ledy” o kontuzji mostka, która zakończyła walkę Jurkowskiego z Martinem Zawadą na KSW 42:

“Mostek połamany przez Bartosza Fabińskiego i Daniela Omielańczuka na sparingach przed walką. Życzę Ci chłopcze, abyś kiedykolwiek miał możliwość sparowania z takimi asami i życzę aby mimo tego co pokazałeś w programie, zrobił karierę i miał szansę wejść do walki w KSW. Tak jak ja to robię od 2004 roku. Chciałeś być złośliwy? Źle znosisz krytykę? Może lepiej zabrać się do pracy niż szukać fejmu moją osobą. Pokora. Słowo klucz. Także do pracy i zapytaj trenerów Łukasza Zaborowskiego i Marcina Wrzoska czy było to potrzebne.”

Co napisał Walawski o Jurkowskim?

Uczestnik Tylko Jeden odniósł się do walki Jurkowskiego z Zawadą. Skomentował jego ówczesną kontuzję.

Kiedy będziemy mogli wrócić trenować do klubów sportów walki?

To pytanie nurtuję wielu Polaków. O planach opowiedziano podczas konferenecji premiera Mateusza Morawieckiego oraz minister sportu Danuty Dmowskiej-Andrzejuk.

Dlaczego Romanowski i Krakowiak stoczą rewanż w finale „Tylko Jeden”?

Jak poinformowano w oficjalnej aplikacji programu, nowym rywalem Tomasza Romanowskiego w finale będzie Marcin Krakowiak. Stało się tak, gdyż finalista doznał kontuzji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis