MMA PLNajnowszeKSWUczestnik “Tylko Jeden” wbija szpilę “Jurasowi”. “Bo mostek…”

Uczestnik “Tylko Jeden” wbija szpilę “Jurasowi”. “Bo mostek…”

Uczestnik “Tylko Jeden” wbija szpilę “Jurasowi”. Podczas ostatniej walki w “Tylko Jeden” doszło do nieprzyjemnego zdarzenia, jeden z uczestników po nokaucie zaczął wymiotować. Sytuację tą postanowił w sarkastycznym tonie skomentować Lukasz Jurkowski.

Uczestnik

“Juras” zarzucił młodemu zawodnikowi słabą kondycję.

Rzyganie po dwóch 3 min rundach? Chłopaki…stary dziad walczył trzy walki jednego wieczoru a nie trzy rundy

„Juras” odwołał się do początku swojej kariery, gdzie na trzech pierwszych galach KSW miał okazję stoczyć trzy pojedynki jednego dnia. W Tweecie pojawia się jednak nieścisłość, gdyż komentator zasugerował, że walczył wtedy jako doświadczony zawodnik, podczas gdy w rzeczywistości miał on 23 i 24 lata, a gala KSW 1 była jego zawodowym debiutem.

Uczestnik “Tylko Jeden” wbija szpilę “Jurasowi”

Walawski postanowił odpowiedzieć dzisiaj Jurkowskiemu wbijając mu przysłowiową “szpilę”.

Niedzielna rozkminka : Krytykuje się rzyganie w klatce po ciężkiej walce po knockoutcie podczas gdy nie wychodzi się do…

Posted by Piotr "Leda" Walawski on Sunday, April 26, 2020

Niedzielna rozkminka : Krytykuje się rzyganie w klatce po ciężkiej walce po knockoutcie podczas gdy nie wychodzi się do drugiej rundy bo mostek boli 🤷🏼‍♂️😁 męczycie o odpowiedź to macie ! Pozdrówki 🤜🤛

#ksw #fight #mma #JurekNoCoTy

Piotr “Leda” Walawski to utalentowany młody zawodnik, który postanowił wystąpić w reality show Polsatu “Tylko Jeden”. “Leda” doszedł nawet do półfinału, który minimalnie przegrał. Po nokaucie z rąk Adriana Bartosińskiego, fighter pochodzący z Łodzi zaczął wymiotować.

“Tylko jeden” nowe reality show Polsatu.

“Tylko Jeden” to reality show Telewizji Polsat, który koncentruje się na dziesięciu uczestnikach rywalizujących o profesjonalny kontrakt zawodnika MMA. Widzowie mogą towarzyszyć im na sali treningowej, we wspólnym, zamkniętym domu oraz podczas walk decydujących o pozostaniu w programie. Ich przewodniczką, opiekunką i powierniczką jest właśnie Blanka Lipińska, dla której „Tylko Jeden” to zupełnie nowe wyzwanie.

W finale show zmierzą się Marcin Krakowiak oraz Tomasz Romanowski, będzie to dla nich rewanż za walkę półfinałową.

Dlaczego Romanowski i Krakowiak stoczą rewanż w finale “Tylko Jeden”?

Jak poinformowano w oficjalnej aplikacji programu, nowym rywalem Tomasza Romanowskiego w finale będzie Marcin Krakowiak. Stało się tak, gdyż finalista doznał kontuzji.

Kiedy będziemy mogli wrócić trenować do klubów sportów walki?

To pytanie nurtuję wielu Polaków. O planach opowiedziano podczas konferenecji premiera Mateusza Morawieckiego oraz minister sportu Danuty Dmowskiej-Andrzejuk.

Kto prowadzi “Tylko Jeden”

Przez długi czas było to trzymane w tajemnicy. Ostatecznie prowadzącym została Blanka Lipińska.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis