MMA PLNajnowszeFAME MMAJuras odpowiada FAME MMA na zaczepkę: Daruj sobie adminie ten wojowniczy patos

Juras odpowiada FAME MMA na zaczepkę: Daruj sobie adminie ten wojowniczy patos

Mamy odpowiedź i jest to mocna odpowiedź! Łukasz “Juras” Jurkowski odpowiada organizacji FAME MMA, a konkretnie adminowi zajmującemu się prowadzeniem social mediów tej organizacji na zaczępkę, będącą jednocześnie odpowiedzią na sugestię o hipokryzji w sportach walki, którą opisał Jurkowski.

Juras odpowiada FAME MMA na zaczepkę

Juras ma bowiem swoje zdanie na temat angażu kolejnego zawodowego pięściarza do organizacji freakowej. Krzysztof Dablo Włodarczyk wystąpi bowiem na wrześniowej gali FAME MMA 19 w Krakowie i będzie to jego debiut w walce w formule MMA.

Jurkowski natomiast skrytykował ten ruch pięściarza:

Juras odpowiada FAME MMA na zaczepkę: Daruj sobie adminie ten wojowniczy patos

Jurkowski po prezentacji swojej opinii na temat Diablo w FAME MMA, doczekał się potężnej riposty od admina oficjalnego konta FAME MMA.

Jurkowskiemu wytknięto bowiem jego udział w Tańcu z Gwiazdami:

Tymczasem Ty rękawice zamieniłeś na lakierki, a zamiast low kick’ów zacząłeś kręcić fokstrota. I teraz pytanie: kto jest większym romantykiem? Ty, który przy uciesze gawiedzi próbujesz tańczyć za pieniądze czy oni, którzy niezmiennie robią to, co kochają i w czym są świetni?

Jurkowski w taki oto sposób skomentował ten wpis FAME MMA:

“Przecież to większe mydliny niż polska polityka

Tak zamieniłem pracę w sporcie na pracę w telewizji. Na komentowanie gal, prowadzenie programów, tańce, Ninja Warrior i wiele innych. Nie dorabiaj sztucznej narracji tam gdzie jej nie ma. Nie szukaj argumentów tam gdzie ich nie znajdziesz. Oni idą tam dla hajsu. Nie dla romantycznej ścieżki kontynuacji kariery. Idą bo w sporcie niestety nie płacili tyle aby mieli miękkie lądowanie na emeryturze. Ja zadbałem o to wcześniej. W sporcie hajsu nie zarobiłem. Daruj więc sobie adminie ten wojowniczy patos

Róbcie swoje, robicie to dobrze. Tyle, że jak za dużo będzie sportu we freakach to straci to sens.” – napisał na Twitterze, który staje się portalem X.
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis