MMA PLNajnowszeFAME MMAFAME MMA mocno komentuje sugestię Jurasa o o hipokryzji: Ty zamiast low kicków zacząłeś kręcić fokstrota

FAME MMA mocno komentuje sugestię Jurasa o o hipokryzji: Ty zamiast low kicków zacząłeś kręcić fokstrota

Co tu się dzieje?! Organizacja FAME MMA za pośrednictwem swojego admina mocno komentuje sugestię Łukasza “Jurasa” Jurkowskiego o hipokryzji w sportach walki, która ma objawiać się krytyką freaków, a później samymi walkami w klatce pod banderą freakowych organizacji. Tutaj padają mocne słowa!

FAME MMA mocno komentuje sugestię Jurasa o o hipokryzji

Wszystko zaczęło się od ogłoszenia nowego angażu organizacji FAME MMA. Na wrześniowej gali FAME 19 w Krakowie w klatce największej w Polsce organizacji freakowej pojawi się jeden z najbardziej utytułowanych pięściarzy w kraju – Krzysztof “Diablo” Włodarczyk.

Środowisko sportów walki po tym ogłoszeniu wręcz oszalało ze swoimi komentarzami.

FAME MMA mocno komentuje sugestię Jurasa o o hipokryzji w sportach walki

Swoje trzy grosze do tematu walk profesjonalistów w organizacjach frekowych dorzucił Łukasz Jurkowski.

Juras w taki sposób skomentował zjawisko walk zawodowców w nie do końca profesjonalnym środowisku sportów walki:

“Zbiorczo zatem: Niech każdy zarabia w sporcie jak chcę. Nic mi do tego. Rachunków za niego nie zapłacę. Ale nie bądźmy hipokrytami, którzy najpierw śmieją się z freaków a potem sami wyciągają rękę po ich pieniądze. Nie nazywam cyrkiem organizacji (akurat ludzi Fame MMA znam, lubię, doceniam robotę) tylko to co jest esencją promocji tychże gal. Robienie z siebie „baby z brodą” ku uciesze gawiedzi. Takie mamy czasy i nic tego nie zmieni. Ktoś chce ro oglądać i się tym jarać, ktoś nie. Niech każdy żyje po swojemu. Niech każdy może też napisać co o tym sądzi. Nie moja forma rozrywki po prostu. Nie bronie jej innym co zrozumiałe. Wolę iść na mecz.”

Odpowiedź na ten wpis Jurasa na Twitterze udzielił także admin organizacji FAME MMA.

Padło mocne porównanie Jurkowskiego do innych sportowców:

“Piszesz, że jesteś ideowym romantykiem i dla Ciebie są rzeczy ważniejsze od hajsu @Jurasmma
. Krzysztof Diablo Włodarczyk, Michał Pasternak, Marcin Wrzosek, Tomasz Gromadzki, Ewa Brodnicka to osoby, które są konsekwentne. Dalej robią to, w czym szkolili się latami, dając przy tym niezapomniane emocje nam – fanom. Zmieniło się tylko i wyłącznie otoczenie. Ale wojownik pozostał wojownikiem.

Tymczasem Ty rękawice zamieniłeś na lakierki, a zamiast low kick’ów zacząłeś kręcić fokstrota. I teraz pytanie: kto jest większym romantykiem? Ty, który przy uciesze gawiedzi próbujesz tańczyć za pieniądze czy oni, którzy niezmiennie robią to, co kochają i w czym są świetni?

Pozdrawiam, Admin FAME, który z przejęciem oglądał praktycznie każdą Twoją walkę od KSW 8.”

Jako komentarz do wpisu FAME MMA przychodzi na myśl jeden charakterystyczny gif:

I co – zaskoczeni tą wymianą zdań? Kto wg Was ma więcej racji w przedstawieniu swojego punktu widzenia w sprawie walk zawodowców na galach freakowych?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis