MMA PLNajnowszeEagle FCJunior dos Santos związał się z organizacją Khabiba Nurmagomedovowa. Wystąpi w maju na Eagle FC

Junior dos Santos związał się z organizacją Khabiba Nurmagomedovowa. Wystąpi w maju na Eagle FC

Znamy już najbliższą przyszłość byłego mistrza wagi ciężkiej UFC. Junior dos Santos związał się bowiem z organizacją Eagle FC, zarządzaną przez byłego dominatora i mistrza wagi lekkiej Khabiba Nurmagomedovowa.

Junior dos Santos

Znamy już także szczegóły debiutu Brazylijczyka dla nowego pracodawcy.

Junior dos Santos związał się z organizacją Khabiba Nurmagomedovowa

Dos Santos wystąpi w walce wieczoru gali Eagle FC, która zaplanowana jest na dzień 20 maja. Jego rywalem będzie Yorgan De Castro.

Junior dos Santos walczył dla UFC od 2008 roku. Został zwolniony z szeregów amerykańskiego giganta w poprzednim roku. Występ dla Eagle FC będzie pierwszą od 14 lat walką w MMA stoczoną w innej organizacji niż UFC.

Jego najbliższy rywal – Yorgan De Castro posiada rekord w MMA 8-3, aktualnie ma serię dwóch zwycięstw z rzędu. Ostatnią wiktorię odniósł w styczniu tego roku, kiedy to na Eagle FC 44 znokautował w pierwszej rundzie Shauna Ashera.

Zobacz także:

Artur Gwóźdź odpowiada na słowa Michała Pasternaka! Co wy na to?

Michał Pasternak w sobotę obronił pas MMA VIP i w wywiadzie zdradził, że chętnie zmierzy się z Arturem Gwoździem. Długo na odpowiedź menedżera Artnox Fight Sport nie musieliśmy czekać. 

Jacek Murański ogląda i komentuje walkę Najmana z Miśkiem z Nadarzynem! Widzieliście?

Jacek Murański w rozmowie z naszym portalem oglądnął wczorajszym pojedynek Marcina Najmana. Przy okazji ”Muran” skomentował zwycięstwo ”El Testosterona”. Niewykluczone, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do takiego starcia bądź częstochowianin zmierzy się z jego synem – Mateuszem.

Rosyjski weteran MMA krytykuje Usyka: Zanim coś powiesz powinieneś to dokładnie przemyśleć!

Alexander Shlemenko (62-13) rosyjski weteran MMA postanowił zabrać głos. 37-latek skrytykował uznanych ukraińskich pięściarzy oraz mistrza organizacji Bellator – Yaroslava Amosova (26-0).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis