MMA PLNajnowszeAnderson SilvaJulio Cesar Chavez Jr. nie zrobił wagi przed walką z Andersonem Silvą. Teraz odda mu sporo pieniędzy

Julio Cesar Chavez Jr. nie zrobił wagi przed walką z Andersonem Silvą. Teraz odda mu sporo pieniędzy

Julio Cesar Chavez Jr. ma kłopoty przed walką bokserską z Andersonem Silvą. Meksykanin nie zdołał wypełnić umownego limitu wagowego i teraz będzie musiał oddać Brazylijczykowi sporo pieniędzy.

Chavez Jr. nie zrobił wagi

Walka bokserska między Chavezem Juniorem a byłym mistrzem UFC Andersonem Silvą odbędzie się już tej nocy – z 19 na 20 czerwca czasu polskiego w Guadalajarze.

Starcie to będzie walką wieczoru gali Tribute to the Kings.

Julio Cesar Chavez Jr. nie zrobił wagi przed walką z Andersonem Silvą. Teraz odda mu sporo pieniędzy

Problem jednak pojawił się dzień przed imprezą, kiedy odbyła się oficjalna ceremonia ważenia zawodników. Walka Chaveza Juniora z Silvą ustalona była na limit 182 funty. Brazylijczyk wypełnił ten warunek wagi, natomiast Meksykanin wniósł na wagę 184,4 funta, czym przekroczył dopuszczalny limit.

Tym samym Chavez Junior będzie musiał przekazać “Pająkowi” 100 tys. dolarów ze swojego wynagrodzenia.

Silva jednak nie przejął się zbytnio wagą rywala i w mediach społecznościowych zapowiedział, że obaj dadzą fanom świetne show:

“Cóż, ja jestem profesjonalistą w sportach walki od przeszło 20 lat. Zawsze wypełniam swoje obowiązki zarówno w ringu, jak i poza nim. Umowna waga do naszej walki wynosiła 182 funty. Ja ten limit osiągnąłem dzięki ciężkiej pracy u boku moich trenerów. Niestety, mój przeciwnik wniósł na wagę 184,4 funta. Mimo to, nadal chcę dać wam świetne show!”

Zobacz także:

Fury i Wilder spotkali się twarzą w twarz przed trzecią walką. Bardzo długi staredown!

Czołowi zawodnicy wagi ciężkiej po raz trzeci spotkają się w ringu. Pierwsze starcie zakończyło się remisem, drugie wygrał Anglik. Teraz Fury i Wilder zawalczą po raz trzeci, ale najpierw zaliczyli aż 6-minutowy staredown.

Warszawski Dresik zawalczy z Murańskim na Elite Fighters 1! Tata lub syn zamelduje się w klatce! Zaskoczeni?

To już oficjalna wiadomość! Warszawski Dresik zawalczy z Murańskim na premierowej gali organizacji Elite Fighters! Informację o występie Dresika oraz Murańskiego otrzymaliśmy od samej organizacji. Pozostała jedna kwestia nierozstrzygnięta – czy tym Murańskim, który wejdzie do klatki będzie Jacek czy Mateusz?

MMA VIP 2: Żurom vs Antykonfident, Pudzianowski vs Chic – wyniki na żywo

To już dzisiaj, a dokładnie o godzinie 19:40 rozpocznie się gala MMA VIP 2, na której zobaczymy między innymi takie walki jak Żurom vs Antykonfident czy Krystian Pudzianowski vs Tomasz Chic.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis