MMA PLNajnowszeFENJóźwiak o relacji z KSW: Więcej ludzi ogląda FEN na sportowych antenach Polsatu…

Jóźwiak o relacji z KSW: Więcej ludzi ogląda FEN na sportowych antenach Polsatu…

Będą ulepszone stosunki pomiędzy organizacją KSW, a Fight Exclusive Night? Wydaje się, że nic z tego… Paweł Jóźwiak odpowiedział na takie pytanie w rozmowie z portalem InTheCage.pl po sobotniej gali. Ponadto wypowiedź Prezesa FEN będzie należała do tych mocno dyskusyjnych, bowiem w pewnym momencie wyznał, że FEN ogląda więcej ludzi na antenach Polsatu niż comiesięczną galę KSW. 

Prezes

Trzeba przyznać jedno… w ostatnim czasie organizacja Fight Exclusive Night sama sobie strzela w stopę i nie widzi dalej chyba problemu. W sobotę odbyła się gala KSW i FEN, a taka sytuacja w tym roku się jeszcze powtórzy. 

W sobotę w Ostrowie Wielkopolskim odbyła się 52 edycja. W main evencie nowym mistrzem wagi półciężkiej został Bartosz Szewczyk (8-2-1), który pod koniec trzeciej odsłony zastopował doświadczonego Marcina Łazarza (15-10). Tym samym był to udany rewanż Bartosza.

Prezes FEN: Każdy patrzy na siebie!

Czy tak to ma wyglądać? Wydaje się to totalną głupotą.

Paweł Jóźwiak w rozmowie z portalem InTheCage.pl został zapytany czy zostaną polepszone relacje z organizacją KSW. Po odpowiedzi wydaje się, że nieprędko to się stanie. 

Nie mamy ostatnio jakichś najlepszych relacji. Poszła spina o Charzewskiego, bo nie do końca federacja KSW uszanowała nasz kontrakt i te relacje są teraz takie nijakie. Każdy patrzy na swoje. Ja powiedziałem, że gale KSW oglądam bo interesuję się tym sportem, ale nie rozmawiamy o terminach wspólnych itd, każdy robi swoje. Mamy swoje okienka w Polsacie, mamy swoje rezerwacje na obiektach, oni swoje, każdy patrzy na siebie. Sorry ale, z całym szacunkiem dla viaplay, finansowo oni bardzo dobrze na tym wyszli, ale oglądalności viaplay w Polsce nie są jakieś mega. Także myślę, że więcej ludzi ogląda galę FEN na sportowych antenach Polsatu niż taką comiesięczną galę KSW. I to nie jest żaden mój prztyczek w nos czy coś tylko po prostu tak jest i ja o tym wiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis