MMA PLNajnowszeUFCJoshua i Ngannou pierwszy raz twarzą w twarz. Czy były mistrz UFC pokona byłego mistrza w boksie?

Joshua i Ngannou pierwszy raz twarzą w twarz. Czy były mistrz UFC pokona byłego mistrza w boksie?

Anthony Joshua i Francis Ngannou po raz pierwszy twarzą w twarz przed ich bokserską konfrontacją! Obaj zawodnicy skrzyżowali swoje umiejętności słowne oraz spojrzeli sobie głęboko w oczy podczas pierwszej konferencji prasowej promującej ich starcie.

Joshua i Ngannou pierwszy raz twarzą w twarz

A konferencja ta odbyła się wczoraj w Londynie, gdzie Anthony Joshua przed własną publicznością i dziennikarzami zapewniał, że jest lepszym pięściarzem od Francisa Ngannou i zamierza to udowodnić w ich walce.

Walce, która odbędzie się już 8 marca tego roku w Rijadzie w Arabii Saudyjskiej. Pojedynek Joshua vs Ngannou oczywiście będzie main eventem całego wydarzenia.

Joshua i Ngannou pierwszy raz twarzą w twarz

Wczoraj natomiast na specjalnej konferencji prasowej zapowiadającej to pięściarskie wydarzenie, Joshua i Ngannou stanęli na przeciwko siebie twarzą w twarz po raz pierwszy.

Dla Francisa Ngannou starcie z Joshuą będzie drugim pojedynkiem, który stoczy w boksie. W swoim debiucie w tej formule dał równą walkę z Tysonem Furym, z którym ostatecznie przegrał decyzją sędziów, ale także posłał Anglika na deski.

Teraz były mistrz wagi ciężkiej UFC zmierzy się z innym czołowym pięściarzem – Anthonym Joshuą.

Pierwszy face to face między Anglikiem a Kameruńczykiem do obejrzenia poniżej:

A czy według Was Francis Ngannou w marcu zdoła pokonać Anthonyego Joshuę w walce w boksie?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis