MMA PLNajnowszeBoksJose Aldo zremisował w boksie z Jeremym Stephensem, Conor McGregor reaguje i powstaje… zadyma!

Jose Aldo zremisował w boksie z Jeremym Stephensem, Conor McGregor reaguje i powstaje… zadyma!

To się nieco wymknęło spod kontroli! Były mistrz wagi piórkowej UFC i jedne z legend MMA – Jose Aldo w miniony weekend na gali Gambered Boxing 4 w Milwaukee kontrowersyjnie zremisował z Jeremym Stephensem większościową decyzją sędziów. Walkę tę skomentował… Conor McGregor i stworzył zadymę!

Jose Aldo conor mcgregor

Aldo po walce w boksie z Jeremym Stephensem nie zgadzał się z opinią sędziów punktowych, twierdząc, że wygrał starcie z innym byłym zawodnikiem UFC.

Mimo jego frustracji, w świat poleciał werdykt remisowy.

Jose Aldo zremisował w boksie z Jeremym Stephensem, Conor McGregor reaguje i powstaje… zadyma!

Po tej walce, Conor McGregor zamieścił w mediach społecznościowych krótką wiadomość, w której zasugerował, że on i Jose Aldo powinni zmierzyć się teraz w walce bokserskiej:

Jose Aldo się zdenerwował na tę wiadomość jeszcze na konferencji prasowej po gali w Milwaukee. Kiedy dziennikarze przywołali tę wypowiedź McGregora, Aldo odpowiedział:

“Conor potrafi tylko gadać. Zawsze gadał bzdury. Mieliśmy zestawioną walkę. Zamknij Conor tę swoją jadaczkę! Mieliśmy wcześniej walczyć w UFC, ale uciekałeś i jak widać, na dodatek bredzisz dalej!”

McGregor widząc tę wypowiedź Aldo poszedł o krok dalej:

“ok, hahahaha… tylko próbowałem być miły. Kto nasikał do Twojego acai?” – napisał na Twitterze:

Zobacz także:

Szpilka bezlitośnie o występie Denisa: To głupota, wypompował się i odruchy bezwarunkowe [WIDEO] Widzieliście?

Artur Szpilka, czyli były rywal Denisa Załęckiego udzielił wywiadu Michałowi Cichemu z portalu MMA.PL, w którym bezlitośnie wypowiedział się o występie “Bad Boya” z Torunia na gali High League 6.

Pudzian czy Szpila? Mateusz Gamrot wskazał faworyta: Wyraźnie on!

Pudzian czy Szpila? O faworycie tej walki mówiło się na długo przed oficjalnym ogłoszeniem tego starcia! Mariusz Pudzianowski i Artur Szpilka zmierzą się ze sobą już na początku czerwca na historycznej gali XTB KSW Colloseum 2!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis