MMA PLNajnowszeJon JonesJon Jones wraca! Amerykanin podał dwie daty swojej pierwszej walki w wadze ciężkiej!

Jon Jones wraca! Amerykanin podał dwie daty swojej pierwszej walki w wadze ciężkiej!

Były już mistrz wagi półciężkiej UFC i jeden z dominatorów w swoich dywizjach w historii MMA – Jon Jones wraca do startów! Amerykanin w rozmowie z telewizją KRQE podał dwie daty, w których najpewniej zobaczymy go znowu w klatce!

Jon Jones wraca

Jones pozostaje nieaktywny od lutego 2020 roku. Jego ostatnią walką było starcie z Dominickiem Reyesem, które wygrał decyzją sędziów, choć wielu obserwatorów widziało w tamtej konfrontacji zwycięstwo Reyesa.

Starcie tamto było ostatnią walką, jaką Jones miał stoczyć w wadze półciężkiej. Od prawie dwóch lat przygotowuje się już bowiem do swojego debiutu w wadze ciężkiej.

Jon Jones wraca! Amerykanin podał dwie daty swojej pierwszej walki w wadze ciężkiej!

A debiut ten – wg słów samego Bonesa – już niedługo!

“Celuję w walkę w kwietniu, możliwe, że w Madison Square Garden albo w lipcu podczas Międzynarodowego Tygodnia Walki. To są dwie daty, w które celuję. Wydaje mi się, że powrót zależeć będzie od tego, kto i w jaki sposób wygra w styczniu starcie między Francisem Ngannou a Cirylem Gane. Po tej walce będziemy wiedzieć dużo więcej.”

A Wy jak myślicie – czy Jon Jones z miejsca dostanie szansę walki o pas mistrzowski wagi ciężkiej?

Zobacz także:

Kursy Superbet na galę UFC 269: Oliveira vs. Poirier

W najbliższy weekend czeka nas hitowa gala UFC 269 w Las Vegas. To już ostatnia numerowana gala organizacji Dany White’a w tym roku. Nasz partner, firma bukmacherska Superbet przygotował bogatą ofertę kursów na to wydarzenie.

GROMDA 7: Balboa vs. Maximus – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Już w najbliższy piątek odbędzie się gala GROMDA 7. Podczas niej zobaczymy kolejne pojedynki na gołe pięści, zarówno w ramach turnieju jak i tzw. superfightach. Wydarzeniem wieczoru będzie zaś kolejne starcie o 100 tysięcy złotych

Materla nawołuje do Kawulskiego! Marcin Różalski zawalczy na gali KSW w Szczecinie?

Powrót do walk Marcina Różalskiego w organizacji KSW to temat, który wraca jak bumerang. W zeszłym roku „Różal” stoczył pojedynek w zaprzyjaźnionej federacji Genesis, dlatego temat jego kolejnego starcia w klatce Konfrontacji Sztuk Walki trafił na tapet ponownie. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis