MMA PLJon JonesJon Jones nie zawalczy w tym roku. Dana White ma wątpliwości i wskazuje kiedy zobaczymy “Bonesa”

Jon Jones nie zawalczy w tym roku. Dana White ma wątpliwości i wskazuje kiedy zobaczymy “Bonesa”

Foto: Jon Jones Instagram

Wygląda na to, że Jon Jones nie zawalczy w oktagonie w tym roku. Przypominamy, że były mistrz wagi półciężkiej, który zmienił dywizję po zdobyciu pasa tej kategorii przez Jana Błachowicza czeka obecnie na swój debiut w królewskiej dywizji wagowej.

Przez wiele miesięcy UFC próbowało doprowadzić do pojedynku Jonesa z Francisem Ngannou, ale pomysł tego pojedynku upadł.

Teraz na dodatek został jeszcze zakopany, bowiem Kameruńczyk w najbliższej walce zmierzy się z tymczasowym mistrzem wagi ciężkiej – Cirylem Gane, który na UFC 265 sięgnął po to trofeum pokonując przed czasem Derricka Lewisa.

Jon Jones nie zawalczy w tym roku. Dana White ma poważne wątpliwości i wskazuje kiedy zobaczymy “Bonesa”

Sprawa walki Jona Jonesa zatem się bardzo skomplikowała. Na dodatek dziennikarz Aaron Bronsterer przywołuje słowa szefa UFC, Dany White’a, który ma wątpliwości, by “Bones” wrócił do startów w tym roku i wskazuje, że raczej zobaczymy go w przyszłym roku.

Deklaracja ta może sugerować, iż Jon Jones będzie kolejnym rywalem zwycięzcy pojedynku o pełnoprawne mistrzostwo wagi ciężkiej między Francisem Ngannou a Cirylem Gane.

Zobacz także:

Zapłakana Karolina Kowalkiewicz po UFC 265: Trzeba zaleźć jakąś nową pasję w życiu

W sieci pojawiło się bardzo smutne oświadczenie, w którym zapłakana Karolina Kowalkiewicz wypowiada się po porażce z Jessicą Penne na minionej gali UFC 265 w Houston. Polka tam przegrała piątą walkę w oktagonie z rzędu i najprawdopodobniej zakończy sportową karierę.

UFC 267: Trzech Polaków na jednej karcie! Mocny rywal Tybury!

Marcin Tybura wraca do klatki UFC! Polak zawalczy na gali UFC 267, a rywalem zawodnika Ankos MMA będzie Alexander Volkov.

GROMDA Beach: “Brodacz” zdemolował korpus “Stolary” i wygrał finał turnieju!

Łukasz “Brodacz” Załuska mądrze rozegrał decydującą walkę. Rozbił Dawida “Stolarę” Stolarski w finale turnieju na gali GROMDA Beach.