MMA PLJan BłachowiczJon Jones komentuje zestawienie Błachowicz-Reyes. Możecie być zaskoczeni!

Jon Jones komentuje zestawienie Błachowicz-Reyes. Możecie być zaskoczeni!

Foto: Jul 6, 2019; Las Vegas, NV, USA; Jon Jones (red gloves) before his fight against Thiago Santos (not pictured) at T-Mobile Arena. Mandatory Credit: Stephen R. Sylvanie-USA TODAY Sports

Jon Jones (26-1) zwakował pas kategorii półciężkiej i jego dalsza kariera w MMA stoi pod znakiem zapytania. ”Bones” negocjuje przejście do wagi królewskiej. Amerykanin w mediach społecznościowych skomentował wrześniowe zestawienie pomiędzy Janem Błachowiczem (26-8), a Dominickiem Reyesem (12-1).

Do ich starcia dojdzie dwudziestego szóstego września. W stawce już oficjalnie będzie pas mistrzowski w wadze półciężkiej. Dominick Reyes (12-1) szybko dostanie następną szansę, aby zasiąść na tronie. Błachowicz zaś musiał na to wyczekiwać to samego końca, ale najważniejsze, że już to mamy! W walce wieczoru w kategorii średniej do kolejnej obrony pasa stanie Israel Adesanya (19-0). Reprezentant Nigerii nie będzie miał łatwego zadania, bo zmierzy się z niepokonanym Paulo Costą (13-0).

Jon Jones komentuje zestawienie Jana Błachowicza o pas mistrzowski!

Jon Jones w mediach społecznościowych postanowił skomentować nadchodzącą walkę o pas mistrzowski naszego reprezentanta. Niewykluczony jest scenariusz, że ”Bones” w przyszłości zmierzy się ze zwycięzcą tego zestawienia. Amerykanin deklaruje, że jeśli ktoś obroni 6-razy pas mistrzowski wagi półciężkiej, to jest mu skłonny dać 100 tysięcy dolarów!

To co dla jednego człowieka jest śmieciem, dla innego jest skarbem.

Pierwszemu zawodnikowi kategorii półciężkiej, który wygra 6 razy z rzędu walki mistrzowskie, zapłacę 100 tysięcy dolarów na wyznaczony przez niego cel charytatywny. Będę czekać.

Jan Błachowicz (26-8) może aktualnie pochwalić się passą trzech zwycięstw z rzędu. Podopieczny Roberta Jocza rozpoczął od kapitalnego występu w Las Vegas. W drugiej rundzie ciężko znokautował byłego mistrza wagi średniej – Luke Rockholda. Cztery miesiące później w main evencie wydarzenia w Sao Paulo – nasz reprezentant niejednogłośną decyzją sędziów pokonał legendarnego Ronaldo Souzę. W ostatniej walce Błachowicz udanie się zrewanżował. W Rio Rancho potrzebował trzech minut i ośmiu sekund, aby znokautować Coreya Andersona.

Zobacz także:

Duża niespodzianka! Jesteście zaskoczeni?

Już w sobotę następny event UFC, na którym pojawi się nasz reprezentant. Dla Marcina Prachnio będzie to walka o być, albo nie być

To był kapitalny moment! Wracacie do tego pojedynku?

UFC postanowił przypomnieć wielką walkę naszej reprezentantki. Jędrzejczyk pokonując Esparze sięgnęła po pas kategorii słomkowej