MMA PLJan BłachowiczJoanna Jędrzejczyk przeszczęśliwa po sukcesie Błachowicza! [WIDEO]

Joanna Jędrzejczyk przeszczęśliwa po sukcesie Błachowicza! [WIDEO]

To z pewnością będzie niezapomniany poranek dla Jana Błachowicza. Z całego świata spływają wyrazy uznania dla Polaka z powodu zdobycia tytułu mistrza UFC. Do gratulacji dołączyła się również Joanna Jędrzejczyk. Już podczas transmisji, pierwsza polska mistrzyni UFC nie kryła swoich emocji.

Mamy to! Jesteś legendą!

Była mistrzyni największej organizacji MMA na świecie zamieściła na Instagramie film nagrany tuż po wygranej walce Błachowicza. Widać na nim ogromną radość gości zgromadzonych w studiu.

Mamy nowego mistrza w Polsce! Słuchajcie, Jan Błachowicz mistrzem UFC. The new champ Ladies and Gentlemen! (…) Mamy to, Janek jesteś niesamowity

Joanna Jędrzejczyk była jednym z gości obecnych w studiu podczas gali UFC 253. Byłej mistrzyni towarzyszyli między innymi, były zawodnik największej organizacji świata Tomasz Drwal i zawodnik wagi ciężkiej KSW Mariusz Pudzianowski. Panowie również nie kryli radości ze zwycięstwa Jana Błachowicza.

No to Janek, udało się. Polska górą! Pokazałeś klasę.

Słowa uznania dla Jana Błachowicza płyną z całego świata

Gratulacje dla Jana Błachowicza płyną z całego świata, nie tylko od środowisk sportowych. Oprócz wielu zawodników, celebrytów i ludzi związanych ze sportem, swoje słowa uznania dla osiągnięcia Cieszyńskiego Księcia wyraził między innymi premier Mateusz Morawiecki.

Zobacz także:

Bonusy po UFC 253 rozdane: Jan Błachowicz nagrodzony!

Bonusy po minionej gali UFC 253 rozdane! Jan Błachowicz został nagrodzony przez amerykańską organizację dodatkowymi pieniędzmi za znokautowanie Dominicka Reyesa!

UFC 253: Israel Adesanya kończy Paulo Costę w 2. rundzie [WIDEO]

Israel Adesanya (20-0) pokonał Paulo Costę (13-1) przez techniczny nokaut w drugiej rundzie walki wieczoru gali UFC 253 na Fight Island. Dwóch niepokonanych do tej pory zawodników walczyło o posiadany przez Nigeryjczyka pas kategorii średniej.