MMA PLArchiwumBoksJesteśmy po pokazowej walce legend Toney-Ruddock! Wnieśli do ringu łącznie… 114 lat! [WIDEO]

Jesteśmy po pokazowej walce legend Toney-Ruddock! Wnieśli do ringu łącznie… 114 lat! [WIDEO]

Wszystko doszło do skutku. W sobotę w Jamajce odbyła się gala Rumble in the Sun, na której zobaczyliśmy walkę legend, które do ringu wniosły łącznie 114 lat! James Toney i Donovan Ruddock wrócili po latach do rywalizacji, aby stoczyć pokazowy pojedynek. 

Toney

Nie obyło się bez mocnych komentarzy, ponieważ fani uderzają w ten pojedynek i twierdzą, że organizator powinien zostać zatrzymany i ukarany za zorganizowanie takiego starcia. 

James to przede wszystkim były zawodowy mistrz świata organizacji IBF w kategorii średniej, super średniej oraz junior ciężkiej. 55-latek pokonał jedenastu zawodników o tytuł mistrza świata w trzech kategoriach wagowych.

Ruddock to były mistrz świata federacji IBC. Amerykanin krzyżował rękawice z takimi zawodnikami jak Lennox Lewis, Tommy Morrison czy Mike Tyson. 

Jest nagranie!

W sobotę w Jamajce doszło do pokazowej walki legend w boksie. James Toney (55 lat) zmierzył się z Donovanem Ruddockiem (59 lat). Po sześciu rundach sędziowie ogłosili remis.

W sieci pojawiło się także krótkie nagranie z pojedynku:

Oto jeden z komentarzy po walce:

Jeśli słyszałeś, jak ci faceci mówią, zgodzisz się, że to absolutnie obrzydliwe, że to robią Ludzie wokół nich powinni się wstydzić Tak smutno widzieć, ile osiągnęli, a teraz muszą to robić

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis