MMA PLClout MMAJest nagranie z konferencji Clout. Załęcki przed face to face: Ja pierwszy bić nie będę!

Jest nagranie z konferencji Clout. Załęcki przed face to face: Ja pierwszy bić nie będę!

Na kanale Clout MMA pojawił się vlog z drugiej konferencji freakowej organizacji. W pewnym momencie prowadzący konferencji ogłosili zestawienie, które mamy zobaczyć na następnej edycji. O tym starciu mówiło się już od dłuższego czasu – w internecie padły mocne słowa. Denis Załęcki stanie przed naprawdę duży wyzwaniem, bowiem zmierzy się z byłym zawodnikiem KSW i UFC – Danielem Omielańczukiem.

Załęcki

Nie wiemy jednak w jakiej formule odbędzie się zestawienie, bo ”Bad Boy” zapewnił, że będzie to boks w małych rękawicach. Daniel zaś był zaskoczony i był przekonany, że walka odbędzie się w formule K-1.

Omielańczuk stoczy swoją pierwszą walkę w freak fightach. Zawodnik WCA Fight Team już w przeszłości wspominał, że ma pomysł na potencjalny pojedynek w takiej organizacji.

Na początku byłem bardzo sceptyczny. Bo jak to oni nie trenują i zarabiają. Ale to nie jest ich wina. Ci ludzie chcą walczyć i zarobić. Organizatorzy też chcą zarobić. To tak naprawdę jest wina ludzi, że wolą oglądać patostreamerów niż innych dziwnych ludzi a nie normalnych sportowców, którzy dają dużo z siebie na treningach, dają dobre walki. Problem jest w ludziach, a nie w zawodnikach. To ludzie decydują, co chcą oglądać (…) Gdyby dali mi takich dwóch kontra ja, to fajnie no! Zawsze dwóch takich miśków fajnie jest pobić. Chociaż lepiej trzech, bo dwóch się może nie zgodzić

Jest vlog z konferencji!

Na kanale Clout MMA pojawiło się nagranie z backstage’u. Padło parę pytań do Denisa Załęckiego jeszcze przed face to face.

W końcu się wydarzy. Staruszek dostanie (śmiech) nie? (…) Co porabiałem? Ciężko ćwiczyłem. Nogę wzmacniałem, wagę robiłem, siłę też. Zaraz wagi trochę zejdzie i idziemy po dziadka

”Bad Boy” został zapytany o pierwsze spotkanie oko w oko z rywalem i czy mamy spodziewać się tak zwanych ”dymów”. Powiedział wtedy:

Zobaczymy zależy jak się zachowa. Ja pierwszy bić nie będę.      

Załęcki po całym zamieszaniu napisał w mediach społecznościowych usłyszał od znajomych o tym – że były zawodnik KSW i UFC chce go uderzyć podczas face to face.  

Przynajmniej przyznał się, że miał plan mi pierwszy wyku**** na konferencji. Następnym razem kolego jak będziesz chciał coś zrobić to nie mów o tym każdemu dookoła, bo mam dużo życzliwych ludzi dookoła siebie i mnie uprzedzają.

Całego vloga możecie zobaczyć poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis