MMA PLClout MMAJest nagranie z całej walki Najmana z Fonfarą! Można ją puścić w Teleexpressie! [WIDEO]

Jest nagranie z całej walki Najmana z Fonfarą! Można ją puścić w Teleexpressie! [WIDEO]

Jest nagranie z całego main eventu wczorajszej gali Clout MMA 1, która odbyła się w Warszawie. Marcin Najman stanął przed naprawdę dużym wyzwaniem, bowiem zmierzył się z uznanym pięściarzem Andrzejem Fonfarą. Bez zaskoczenie pretendent do mistrzostwa świata w boksie był zdecydowanym faworytem. Walka zakończyła się już po 16 sekundach.

Fonfara

W pierwszym co-main evencie do swojej formuły wrócił uznany kick-boxer Tomasz Sarara. Wojownik z Krakowa jednogłośną decyzją sędziów pokonał również byłego zawodnika KSW – Jaya Silvę. Amerykanin w naszym kraju doskonale znany jest z trzech pojedynków z Michałem Materlą. Silva postawił twarde warunki i do samego końca odpowiadał. W trzeciej odsłonie Sarara trafił w punkt i miał rywala na deskach, ale Jay pokazał charakter i wytrwał ciężkie chwile.

W drugim co-main evencie udany debiut w MMA zaliczył były reprezentant polski w siatkówce Zbigniew Bartman, który w drugiej odsłonie poddał byłego reprezentanta polski w piłce nożnej – Tomasza Hajto. Warto zaznaczyć, że Bartman był zdecydowanym faworytem, a w tej walce nie brakowało momentów, w których miał problemy.

Jest cała walka!

Przy tej walce padło sporo słów i zapowiedzi. Ostatecznie w klatce wszystko potrwało 16 sekund! Warto jednak nadmienić, że parę dni przed walką nie było już widać takiej niechęci na linii Fonfara-Najman. Po walce doszło nawet do zgody i podania sobie ręki. Wygląda na to, że konflikt został zażegnany.

”El Testosteron” niewątpliwie zaskoczył na samym początku, gdy ruszył na przeciwnika i trafił jednym z cepów. Fonfara był wyraźnie zaskoczony, ale zaraz już polował na kontrę. Częstochowianin poszedł po nogi, ale nie było to dobrze przygotowana akcja. Fonfara był na to gotowy i zaraz miał rywala na plecach. Po kolejnych ciosach – sędzia postanowił przerwać walkę.

Cały pojedynek zobaczycie poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis