MMA PLNajnowszeBoksJest nagranie pokazujące jak Marcin Sianos ucieka z ringu po dyskwalifikacji na gali Rocky Boxing Night [WIDEO]

Jest nagranie pokazujące jak Marcin Sianos ucieka z ringu po dyskwalifikacji na gali Rocky Boxing Night [WIDEO]

W sieci dostępne jest kolejne nagranie, tym razem pokazujące jak Marcin Sianos ucieka z ringu po dyskwalifikacji za nielegalne ciosy, o które pokusił się na gali Rocky Boxing Night w Koszalinie.

Marcin Sianos ucieka z ringu

Przypominamy, że zawodnik mieszanych sztuk walki mierzył się w boksie z Arturem Bizewskim. Swojej walki jednak nie dokończył, bowiem zadziałały u niego złe instynkty i najpierw obalił przeciwnika, a potem zalał go łokciami w parterze.

Całą sytuację możecie przybliżyć sobie oglądając poniższy film przedstawiający zakończenie tamtej walki:

Jest nagranie pokazujące jak Marcin Sianos ucieka z ringu

Teraz natomiast twitterowy shotmistrz Sebinho93x uzupełnił tamto nagranie o obrazki pokazujące Marcina Sianosa uciekającego z ringu przed agresją kibiców, którzy widząc jego zachowanie w walce z Bizewskim chcieli sami wymierzyć mu sprawiedliwość.

Na nagraniu widać, jak tłum krzyczy do Sianosa: “Wypierdalaj!”.

Sprawdźcie sami:

Sam zawodnik zamieścił w mediach społecznościowych podsumowanie swojego występu w bokserskim ringu. Oto, co czytamy wchodząc na jego profil na Facebooku:

“Chciałbym odnieść się do mojej wczorajszej walki…

Na samym początku dziękuję Artur Bizewski za pojedynek. Jednocześnie najmocniej przepraszam za swoje niesportowe zachowanie w ringu…nie ma na to żadnego wytłumaczenia, jest to karygodne i należała mi się ewidentnie dyskwalifikacja.
Przez cały ciężki okres przygotowawczy ani razu nie zdarzyła się podobna sytuacja podczas żadnego ze sparingów. Nikogo nie obaliłem ani tym bardziej nie zasypałem lokciami, trenowaliśmy czysty boks.
Sam sobie nie jestem w stanie wytłumaczyć swojego wczorajszego zachowania.
Domyślam się, że mogę już więcej nie wystąpić w profesjonalnym ringu bokserskim.
Natomiast osobiście uważam, że zwycięstwo przez dyskwalifikacje przeciwnika nie jest czymś, z czego można być dumnym. Nie uważam się za przegranego, ani Artura Bizewskiego za wygranego.
Jeżeli PUB, Rocky Boxing Night i Artur Bizewski wyraziliby zgodę na ponowne rozstrzygnięcie pojedynku, to oświadczam, że cała moja gażę, bez względu na wynik starcia, przeznaczę na cel harytatywny wskazany przez mojego przeciwnika!
Nie chciałbym być postrzegany negatywnie, podczas całej mojej dotychczasowej 20- letniej kariery nigdy nie zdarzyło mi się podobne zachowanie i nie chciałbym, żeby ten jednorazowy incydent wpłynął na mój sportowy wizerunek.
Pozdrawiam wszystkich moich wiernych kibiców i dziękuję za wszystkie pozytywne i te negatywne komentarze… Rocky Boxing Night
Artnox Fight Sport”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis