MMA PLNajnowszeFreak FightJest kolejna wiadomość na profilu freak fightera Pawła B: Nie ufajcie mediom!

Jest kolejna wiadomość na profilu freak fightera Pawła B: Nie ufajcie mediom!

Na profilu Pawła B. pojawił się nowy wpis. Portal RMF24 niespodziewanie poinformował o zatrzymaniu freak fightera. W social mediach wyjawiono, że niebawem na YouTubie Pawła pojawi się nagranie z dowodami jego niewinności.

Bomba

Paweł ma za sobą trzy pojedynki w freak fightach. Początki nie były łatwe, bowiem doznał szybkich przegranych przed czasem. ”Scarface” zapewniał, że nie pokazał co tak naprawdę potrafi.

Paweł w ostatnim starciu udowodnił swoje słowa, bowiem pokazał się z świetnej strony. Była to walka w formule K-1, gdzie od samego początku zdobył dużą przewagę. Ostatecznie Paweł wygrał przed czasem – jego przeciwnik został zdyskwalifikowany.

Jest nowa wiadomość!

Na profilu Pawła B pojawił się nowy wpis.

Drodzy fani Pawła! Byliśmy dziś z adwokatem na Kurkowej u Bomby. Paweł ma się dobrze i niestety został skazany bez jakichkolwiek dowodów. Matrix wysłał po niego swoich agentów, aby zdjąć go z przestrzeni publicznej. Niebawem wrzucimy do niego na YouTube i inne socjale film z dowodami jego niewinności. Nie ufajcie mediom, ponieważ gdyby Paweł był poszukiwany to nie wyleciał by do Tajlandii. Bądźcie czujni, czekajcie na więcej informacji – wkrótce wróci Król dymów freakfight!! #freebomba

https://www.instagram.com/p/CofWxt_gd88/

Zobacz także:

Najman po śmierci Mateusza Murańskiego ma ważne przesłanie: To nie freak fighty są złe! Widzieliście?

Marcin Najman po tragicznej śmierci Mateusza Murańskiego ma ważne przesłanie do młodych ludzi. Przesłanie, które warto wziąć sobie do serca i zapamiętać na całe życie.

Josef Bratan miał zawalczyć o pas na High League 6: Mój rywal się… Co wy na to?

Na kanale ”Wini” pojawiła się rozmowa z Josefem Bratanem. Raper wyjawił, że miał zawalczyć na gali High League 6, która osiemnastego marca ma odbyć się w Katowicach. To nie koniec, bowiem Bratan zdradził, że miała to być walka o pas mistrzowski w freakowej organizacji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis