MMA PLNajnowszeKSWTrener Adamka o słabych stronach Mameda: Nigdy nie był trafiony przez kogoś kto potrafi uderzyć!

Trener Adamka o słabych stronach Mameda: Nigdy nie był trafiony przez kogoś kto potrafi uderzyć!

Już dwudziestego czwartego lutego w Gliwicach odbędzie się gala KSW Epic, na której zobaczymy hitowe starcie w boksie pomiędzy Mamedem Khalidovem, a Tomaszem Adamkiem. W sobotę odbył się media trening. Pojawiły się także rozmowy z głównymi bohaterami oraz trenerem ”Górala”. Gus Curren z dużym szacunkiem wypowiada się o Mamedzie, lecz Amerykanin stwierdził, że gwiazda KSW nigdy nie była trafiona przez kogoś kto potrafi uderzyć.

Gus

Mamed Khalidov niespodziewanie w mediach społecznościowych wyznał, że szuka nowych wyzwań i bardzo chciałby spróbować swoich sił w boksie. Krótko potem pojawiły się informacje o potencjalnej walce z Tomaszem Adamkiem w freakowej organizacji. Propozycja padła, ale Khalidov postanowił ją odrzucić, a w tym czasie ”Góral” dogadał się z FAME i został ogłoszony na gali w Szczecinie jako nowy nabytek.

Mimo wszystko organizacja KSW dopięła swego i Tomasz wystąpi również w największej organizacji w naszym kraju. Będzie to hitowe starcie w boksie z Mamedem Khalidovem. Pojedynek został zakontraktowany na 6 rund.

Trener Adamka zabiera głos!

Gus Curren w rozmowie z Karolem Garncarzem zabrał głos przed nadchodzącą walką Tomasza Adamka z Mamedem Khalidovem.

Trener ”Górala” zabrał głos w sprawie atutów Mameda, ale także słabych stron.

Ma w sobie dużo odwagi. To wojownik, on przyjdzie się bić. Fani to wiedzą. Podobnie jak to, że Adamek wniesie to samo. To będzie świetna noc boksu. Słabe strony? Nigdy nie był trafiony przez kogoś kto potrafi uderzyć. To nie sekret. Jest jak jest. Jest świetny w swoim fachu, umie przyjąć ciosy, ale nie był trafiony przez gościa, który naprawdę potrafi uderzyć. To będzie jego słabość.    

Cała rozmowa poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis