MMA PLNajnowszeArek TańculaJedyny komentarz Jacka Murańskiego po walce Tancula-Ferrari! [WIDEO]

Jedyny komentarz Jacka Murańskiego po walce Tancula-Ferrari! [WIDEO]

Jacek Murański pojawił się na sobotniej gali FAME MMA 19 w Krakowie. ”Muran” z bliska dopinował i oglądał walkę Amadeusza Roślika z Arkadiuszem Tańculą. Był to oczywiście main event kolejnej freakowej gali. Udało nam się po walce porozmawiać z Jackiem, który skomentował przegraną ”Ferrariego”.

Murański

Tańcula odnotował kolejne zwycięstwo w freakowej organizacji. Po tym co się działo po walce – nie można wykluczyć, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do rewanżu.

Było mnóstwo słów i zapowiedzi, a zakończyło się rozczarowanie. Zresztą to nie pierwszy raz w przypadku walk w freak fightach. Walka w klatce nie oddała. Tańcula nie zamierzał ryzykować i mądrze prowadził pojedynek. ”Ferrari” standardowo skupił się i szukał jedynej okazji poprzez cep, który w sumie mocniej Arkadiusz odczuł w jednym momencie. Wcześniej większość było w powietrze. Tańcula dodatkowo w trzeciej odsłonie zdobył obalenie i pracował z góry, więc nie było żadnych wątpliwości kto został zwycięzcą tego starcia.

Murański komentuje!

Jacek Murański oglądał z bliska walkę Amadeusza Roślika z Arkadiuszem Tańculą. Oto komentarz tuż po walce, w której ”Ferrari” musiał uznać wyższość ”Aroya”.

Takie było moje zadanie, że miałem obserwować Tańcule. No i między drugą, a trzecią rundą widać było, że jest tam już…. że ma karpia, obłęd w oczach, tlenu nie było. Kto jak to, ale ja znam ten wzrok, kiedy z Arka schodzi ten balon. Co zrobić?   

Cała rozmowa poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis