MMA PLUFCJeden z największych talentów światowego MMA trafił do UFC. Niedawno walczył w Polsce

Jeden z największych talentów światowego MMA trafił do UFC. Niedawno walczył w Polsce

Foto: Brave CF

Muhammad Mokaev (5-0, 1 N/C) został nowym zawodnikiem organizacji UFC. Jeden z największych talentów światowego MMA dołącza właśnie do najlepszej organizacji.

Mokaev pozostaje niepokonany zarówno w startach zawodowych jak i amatorskich. W karierze amatorskiej mógł się pochwalić fenomenalnym bilansem 23-0. Dwukrotnie zdobywał mistrzostwo świata IMMAF, dwukrotnie również mistrzostwo Europy IMMAF. Mokaev to także 6-krotny mistrz Wielkiej Brytanii w zapasach.

Urodzony w Dagestanie, lecz mieszkający w Wielkiej Brytanii Mokaev ma zaledwie 21 lat. Po angażu do UFC został najmłodszym zawodnikiem w organizacji.

Już na początku zawodowej karierze “The Punisher” związał się z mocną organizacją Brave CF. Po raz ostatni walczył on we wrześniu bieżącego roku. Na gali Brave CF 54 w Koninie poddał bardziej doświadczonego Blaine’a O’Driscolla.

Co ciekawe na początku 2018 roku nastoletni wówczas Mokaev zadeklarował pisząc do sternika UFC, że trafi do jego organizacji w ciągu 4 lat. Jak widać – dopiął swego.

Jak waszym zdaniem tak młody zawodnik poradzi sobie w organizacji UFC?

Zobacz także:

Tak to prawda! Aleksandar Rakić ma być najbliższym przeciwnikiem… Błachowicza!

To będzie arcyciekawy pojedynek! Jak donosi Ariel Helwani były mistrz wagi półciężkiej Jan Błachowicz (28-9) w najbliższym pojedynku zmierzy się z Aleksandarem Rakiciem (14-2). Serb już w tym momencie jest bardzo bliski walki o tytuł.

HIGH League wraca w 2022! Znamy terminy i miejsca trzech gal

Malik Montana nie zatrzymuje się po sukcesie pierwszej gali HIGH League. Wiemy, kiedy i gdzie dojdzie do drugiej, trzeciej i czwartej edycji ligi! Czekają nas wielkie wydarzenia, które podekscytują wszystkich fanów freak-fightów i walk influencerów w Polsce.