MMA PLNajnowszeUFCJan Błachowicz weźmie udział w reality show TVN-u! Wystąpi w “Azja Express”

Jan Błachowicz weźmie udział w reality show TVN-u! Wystąpi w “Azja Express”

Były mistrz wagi półciężkiej UFC i jedna z żywych legend mieszanych sztuk walki w Polsce – Jan Błachowicz weźmie udział w reality show TVN-u! Polak został ogłoszony jako pierwszy uczestnik nowego sezonu popularnego programu!

Jan Błachowicz weźmie udział w reality show TVN

Jan Błachowicz miał wystąpić na gali UFC 297: Strickland vs Du Plessis, gdzie miał zawalczyć w rewanżowym starciu z Aleksandarem Rakiciem. Polak jednak doznał kontuzji i czeka go teraz kolejna operacja barku.

W związku z kłopotami zdrowotnymi, powrót Błachowicza do oktagonu się opóźni. Wiemy jednak, że kibice będą mogli zobaczyć go na telewizyjnych ekranach nieco wcześniej.

Jan Błachowicz weźmie udział w reality show TVN-u! Wystąpi w “Azja Express”

Zawodnik uznawany za numer 1 rankingu P4P w Polsce gościł ostatnio w programie Dzień Dobry TVN i jak się okazuje, wizyta ta nie była przypadkowa:

Błachowicz wystąpi bowiem w programie Azja Express. Jak czytamy na oficjalnej stronie stacji TVN – Azja Express to program, w którym bierze udział osiem par, w skład których wchodzą osoby medialne wraz z ich przyjaciółmi, bądź rodziną. Uczestnicy muszą pokonać wyznaczoną trasę, dysponując budżetem w kwocie jednego dolara na dzień.

Emisja programu z udziałem Jana Błachowicza już jesienią tego roku. Będziecie oglądać?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis