MMA PLNajnowszeUFCJan Błachowicz typuje walkę Pereira vs Hill o pas UFC i deklaruje: Mogę być rezerwowym!

Jan Błachowicz typuje walkę Pereira vs Hill o pas UFC i deklaruje: Mogę być rezerwowym!

Były mistrz wagi półciężkiej UFC Jan Błachowicz gościł w programie Middle Easy, gdzie wytypował wynik potencjalnej walki Alex Periera vs Jamahal Hill o aktualny pas wagi półciężkiej UFC.

Jan Błachowicz typuje walkę Pereira vs Hill o pas UFC

Sam jednocześnie zadeklarował, że może stanowić backup do tego starcia, bowiem wiąże się to tylko i wyłącznie z pozytywami.

Sam Błachowicz obecnie szykuje się do głośnego rewanżu z Aleksandarem Rakiciem, do którego dojdzie na styczniowej gali UFC 297 w Toronto.

Jan Błachowicz typuje walkę Pereira vs Hill o pas UFC i deklaruje: Mogę być rezerwowym!

Błachowicz odniósł się do planowanego starcia o mistrzowski pas wagi półciężkiej, którym ma być starcie między aktualnym mistrzem Alexem Pereirą, a powracającym po operacji Achillesa. Polak ma swojego faworyta w tym starciu i wytłumaczył także, dlaczego stawia na tego konkretnego zawodnika:

“Zobaczymy jak Jamahal będzie czuł się po kontuzji, bo czasami trudno jest wrócić do świetnej formy po takiej operacji. Wciąż masz z tyłu głowy to, że miałeś operację i nie wiesz jak będzie czuć się twoja noga. Tak więc nie wiem, ale w tym momencie postawiłbym na Pereirę.”

Na dodatek Błachowicz zadeklarował, iż chętnie zostałby rezerwowym w tej potencjalnej walce:

“Jeśli Pereira zawalczy z Hillem i wygra, a jak ja – w co wierzę – wygram z Rakiciem, to będą musieli dać mi szansę rewanżu, bo nasza walka skończyła się niejednogłośną decyzją i według mnie sędziowie wygłosili zły werdykt. Ale mogę też być rezerwowym do walki Periery z Hillem, żaden problem. Po prostu siedzisz sobie, czekasz, oglądasz walkę i dostajesz za to jeszcze pieniądze. Same plusy.”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis