MMA PLNajnowszeJan BłachowiczJan Błachowicz przed UFC 282 pewny wygranej nad Ankalaevem: Czas zrobić mu rekord 17-2

Jan Błachowicz przed UFC 282 pewny wygranej nad Ankalaevem: Czas zrobić mu rekord 17-2

Jan Błachowicz to kandydat na kolejnego mistrza wagi półciężkiej. Polak w walce wieczoru gali UFC 282 w Las Vegas skrzyżuje rękawice z rozpędzonym imponującą serią zwycięstw Rosjaninem Magomedem Ankalaevem.

Jan Błachowicz

Stawką tego starcia będzie pełnoprawny pas mistrzowski dywizji do 93 kilogramów. Pas, który został zwakowany przez Jiriego Prochazkę, który po kontuzji barku wypadł z obiegu na długie miesiące.

Wczoraj odbyła się konferencja prasowa promująca najbliższe wydarzenie. Na niej Jan Błachowicz tryskał dobrym humorem i był pewny siebie.

Jan Błachowicz przed UFC 282 pewny wygranej nad Ankalaevem

Polak ma jeden plan na sobotnią noc – zabrać rywalowi serię dziewięciu zwycięstw z rzędu:

“Spójrzcie na jego rekord 17-1, dziewięć wygranych walk z rzędu. Czas to zatrzymać. To czas, by zrobić mu rekord 17-2. Jednak na pewno jest jednym z najlepszych w naszej dywizji. Mam wielki szacunek do jego umiejętności i wiem, że będzie to ciężka walka. Spodziewam się trudnego starcia, ale jestem na nie gotowy.”

A Wy jak sądzicie – kto po sobotniej gali UFC 282 będzie mistrzem wagi półciężkiej UFC Jan Błachowicz czy Magomed Ankalaev?

Zobacz także:

UFC 282: W takim stylu wygrywa najbliższy rywal Błachowicza! Zobaczcie w akcji Ankalaeva! [WIDEO] Widzieliście?

Magomed Ankalaev (18-1) vs Jan Błachowicz (29-9) o pełnoprawny pas UFC w wadze półciężkiej – takie starcie odbędzie się już z soboty na niedzielę w Las Vegas. Polak będzie chciał wrócić na tron! Wyzwanie nie będzie łatwe, bowiem Rosjanin kolejnymi zwycięstwami udowodnił, że jest godnym pretendentem do tytułu mistrzowskiego. Na kanale UFC pojawił się materiał z najlepszymi skończeniami w wykonaniu Ankalaeva.

Tsarukyan marzy o rewanżu z Makhachevem: Mam nadzieje, że dostanę walkę o tytuł za… Co wy na to?

Arman Tsarukyan (18-3) nie może doczekać się następnego pojedynku w UFC po ostatniej przegranej z naszym reprezentantem – Mateuszem Gamrotem. Reprezentant Armenii powróci do klatki największej organizacji na świecie już siedemnastego grudnia. Arman zdradził, że jego wymarzonym starciem jest rewanż z aktualnym mistrzem wagi lekkiej – Islamem Makhachevem (23-1).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis