MMA PLNajnowszeCiekawostkiJan Błachowicz pogratulował piłkarzom wyjścia z grupy na Mundialu w Katarze. Oberwało się też Messiemu

Jan Błachowicz pogratulował piłkarzom wyjścia z grupy na Mundialu w Katarze. Oberwało się też Messiemu

Czołowy zawodnik wagi półciężkiej na świecie Jan Błachowicz w mediach społecznościowych pogratulował piłkarzom wyjścia z grupy na Mundialu w Katarze. Polacy wczoraj, mimo porażki z Argentyną wyszli z grupy dzięki lepszemu bilansowi bramek niż Meksyk.

Jan Błachowicz pogratulował piłkarzom

Jakby nie patrzeć, to suchy fakt wyjścia z grupy na Mistrzostwach Świata w piłce nożnej to ogromny sukces polskiego futbolu.

I sukces ten dostrzega także Jan Błachowicz. Ale nie tylko. Pod jednym z komentarzy oberwało się też Messiemu.

Jan Błachowicz pogratulował piłkarzom

“Dziekujemy Panowie, za te emocje, za to że idziecie dalej!!!!” – napisał na Twitterze Błachowicz.

Później, jeden z fanów zasugerował, że Leo Messi nie dążył do trafienia trzeciego gola w tym spotkaniu, z uwagi na strach przed pięścią Jana Błachowicza. Ten potwierdził:

Przypominamy, że Jan Błachowicz już w 10 grudnia na gali UFC 282 zmierzy się z Magomedem Ankalaevem w walce, której stawką będzie pełnoprawny pas mistrzowski wagi półciężkiej.

Zobacz także:

Canelo ruga Messiego! Zawodnik UFC reaguje: Zadzierasz z Messim, zadzierasz z całą Argentyną!

Saul Alvarez (58-2-2, 39 KO) jeden z najlepszych w historii pięściarzy nie był kompletnie zadowolony z ostatniego zachowania Messiego. Meksykanin dostrzegł materiał z szatni po ostatnim meczu Argentyny.

Norman Parke vs Ambro? Konkretny odpowiedz Ambroziaka!

Niedawno odbył się PRIME 4. Norman Parke miał wziąć udział w tej gali jako przeciwnik Adama Oknińskiego. Z różnych przyczyn przedstawionych przez Irlandczyka, a także przez zarząd Prime Show MMA nie doszło do tej walki. Jednakże “Stormin” chciał zawalczyć z “Ambro”!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis