MMA PLPunch DownDziennikarz TVN ostro o PunchDown: To jakieś pseudo-gladiatorstwo XXI wieku!

Dziennikarz TVN ostro o PunchDown: To jakieś pseudo-gladiatorstwo XXI wieku!

Konrad Piasecki dziennikarz TVN to kolejna osoba, która w mocnych słowach wypowiedziała się o PunchDown. Chodzi o sytuacji na piątej edycji, gdy Artur Walczak został ciężko znokautowany – i aktualnie walczy o życie w szpitalu.

Waluś

Andrzej Wasilewski na twitterze wyraził swoje zdanie odnośnie pojedynków bez rękawic oraz popularnej organizacji PunchDown. Zdaniem promotora boksu powinno to zostać zakazane.

Jasne. Choć gdybym miał możliwość to plaskacze, walki bez rękawic bym na pewno zabronił. Na tę chwilę nie widzę w tym żadnego elementu sportu choć świetnie rozumiem, że się wykorzystuje sport żeby te patologiczne (na dzisiaj) zjawiska promować.

Piasecki ostro o PunchDown!

Konrad Piasecki na twitterze postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o organizacji PunchDown. Dziennikarz TVN zapewnia, że nie powinno to być promowane i określił organizację jako pseudo gladiatorostwo.

“Sport” składający się tylko i wyłącznie z tego, że jeden człowiek wali drugiego z całej siły w twarz, to jakieś pseudo-gladiatorstwo XXI wieku. Pewnie ciężko tego zakazać, ale unikałbym reklamowania i nagłaśniania takich barbarzyńskich “pojedynków”.

Zobacz także:

Poznaliśmy najbliższego przeciwnika Mateusza Gamrota? Zawodnik UFC się wygadał!

To byłoby świetne starcie! Wszystko na to wskazuje, że Grant Dawson (17-1-1) wygadał się i zdradził kto będzie najbliższym przeciwnikiem naszego reprezentanta – Mateusza Gamrota (19-1).

MMA-VIP 3. Kiedy gala Najmana? Jak wykupić PPV?

Już w piątek 29 października czeka nas gala MMA-VIP 3, podczas której do klatki powróci jej organizator – Marcin Najman.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis