MMA PLNajnowszeUFCJamahal Hill o krytyce zestawienia go w walce wieczoru UFC 300: Ludzie mieli nierealne oczekiwania!

Jamahal Hill o krytyce zestawienia go w walce wieczoru UFC 300: Ludzie mieli nierealne oczekiwania!

Jamahal Hill to były już mistrz wagi półciężkiej UFC, który powróci do oktagonu po uporaniu się z kłopotami zdrowotnymi i zmierzy się w walce o tytuł mistrzowski z aktualnym czempionem Alexem Perierą. Starcie to będzie main eventem jubileuszowej gali UFC 300.

Jamahal Hill o krytyce zestawienia go w walce wieczoru UFC 300

Gala UFC 300 zaplanowana jest na kwiecień tego roku. Głównymi walkami tej imprezy będzie wspomniane właśnie starcie o złoto w dywizji półciężkiej, ale także walka o pas wagi słomkowej dywizji kobiet między Weili Zhang a Xaionan Yan oraz pojedynek o pas BMF między Justinem Gaethje a Maxem Hollowayem.

Co ciekawe, kibice w dużej liczbie krytykują najważniejsze walki gali UFC 300, wyjaśniając iż oczekiwali większych fajerwerów na tę imprezę.

Jamahal Hill o krytyce zestawienia go w walce wieczoru UFC 300: Ludzie mieli nierealne oczekiwania!

Teraz Jamahal Hill odniósł się do tych słów krytyki publikując na youtube komentarz do sytuacji zestawienia go w main evencie gali UFC 300.

Oto, co powiedział:

“Reakcja ludzi była różna. Było wiele rozczarowań i wiele oburzenia. Ale szczerze mówiąc, to dziwne podejście, bo większość z tych krytykantów najeżdżała na mnie przez większą część roku mówiąc, że jestem beksą i uciekam od walki. Ale zobaczcie na kartę walk UFC 300. Karta główna w każdej walce ma mistrza lub byłego mistrza. Każda z walk karty głównej mogłaby być walką wieczoru każdej innej gali UFC.

Bądźmy szczerzy. Ludzie mieli nierealne oczekiwania względem tej karty walk. Dana może i przesadził z niektórymi zapowiedziami, ale starał się je zrealizować. Zresztą nie od dzisiaj wiecie, że jeśli Dana White zapowiada coś wielkiego, to zawsze stara się doprowadzić do tego, by dać ludziom coś, co ci uznaliby za coś zdumiewającego.”

Zgadzacie się z Amerykaninem? Ludzie mieli nierealne oczekiwania wobec gali UFC 300?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis