MMA PLNajnowszeClout MMAJakub Wawrzyniak z uznaniem o umiejętnościach Hajto przed Clout MMA 3: Byłem bardzo zaskoczony jego postawą

Jakub Wawrzyniak z uznaniem o umiejętnościach Hajto przed Clout MMA 3: Byłem bardzo zaskoczony jego postawą

Jakub Wawrzyniak z uznaniem wypowiedział się o umiejętnościach Tomasza Hajto przed ich walką na gali Clout MMA 3. Walka tych dwóch piłkarzy będzie main eventem całego wydarzenia, które zaplanowane jest na dzień 29 grudnia.

Jakub Wawrzyniak z uznaniem o umiejętnościach Hajto

Wawrzyniak i Hajto to byli reprezentanci Polski w piłce nożnej. Obaj na boisku występowali na pozycji obrońcy, ale pod koniec grudnia będą musieli postawić na atak i wygrać starcie w sportach walki.

Wawrzyniak udzielił wywiadu Super Expressowi, gdzie z uznaniem wypowiedział się o swoim najbliższym rywalu.

Jakub Wawrzyniak z uznaniem o umiejętnościach Hajto przed Clout MMA 3: Byłem bardzo zaskoczony jego postawą

Jednocześnie Wawrzyniak dodał, że on razem z Tomaszem Hajto nie będą wchodzić w konflikty słowne, do których kibice freaków w Polsce są już doskonale przyzwyczajeni:

“Widziałem walkę “Gianniego” i w pierwszej rundzie byłem bardzo zaskoczony jego postawą. Tomek jest bogatszy o doświadczenia i pewnie o treningi, wydolność jest pewnie na wyższym poziomie. Ja zawsze lubiłem wyzwania, a poza tym to jest takie premierowe wydanie freaków, gdzie walkę stoczy dwóch byłych piłkarzy. Nie wyobrażam sobie poddać się presji i wyzwiskom. To nie jest poziom dyskusji Tomka i mój.”

Jakub Wawrzyniak dodał także, iż świat freak fightów poznał dzięki… swojej córce:

“Długo się nad tym zastanawiałem. Nigdy nie byłem bacznym obserwatorem freak-figtów. Jednak za namową mojej 16-letniej córki byłem na dwóch galach. Zobaczyłem, że to fajne show. Kiedy dostałem pierwszy telefon z propozycją, odpowiedziałem, że to absolutnie nie mój świat. Ale poszedłem na trening i ponownie poczułem duszę sportowca. Nigdy w życiu tego nie robiłem, więc to chęć poznania czegoś niezdobytego.”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis