MMA PLNajnowszeFAME MMAJakub Kosecki występ na FAME 20 musiał uzgodnić z Krzysztofem Stanowskim

Jakub Kosecki występ na FAME 20 musiał uzgodnić z Krzysztofem Stanowskim

Popularny polski piłkarz Jakub Kosecki swój planowany występ na jubileuszowej gali FAME 20 musiał uzgodnić ze swoim szefem, którym jest Krzysztof Stanowski.

Jakub Kosecki występ na FAME 20

“Kosa” to niegdyś reprezentant Polski w piłce nożnej, a dzisiaj to piłkarz klubu KTS Weszło, którego właścicielem jest właśnie wspomniany influenser internetowy – Krzysztof Stanowski.

To dlatego najpierw z nim musiał on uzgodnić swój występ na FAME 20, co opowiedział w rozmowie z Hubertem Mściwujewskim z portalu MMA Bądź Na Bieżąco.

Jakub Kosecki występ na FAME 20 musiał uzgodnić z Krzysztofem Stanowskim

Przypominamy, że na lutowej gali FAME 20 Jakub Kosecki zmierzy się z popularnym polskim streamerem Tuszolem.

Starcie to będzie jedną z najgłośniejszych walk całej gali FAME 20:

Teraz natomiast dowiadujemy się, że “Kosa” zgodę na występ musiał najpierw uzyskać od Krzysztofa Stanowskiego:

“Dostałem najpierw telefon z FAME-u z zapytaniem czy byłbym chętny. Powiedziałem, że jestem chętny, zainteresowany, tylko najpierw muszę załatwić takie wszystkie sprawy formalne z szefem i trenerem. Potem zadzwoniłem do Krzyśka i powiedziałem mu jaka jest sytuacja. On powiedział, że wiedział, że chcę występować tam. Zresztą ja mu o tym powiedziałem, jak podpisywałem kontrakt z KTS Weszło, że chcę występować w klatce. On powiedział, że jakoś postara mi się pomóc w tym. Także zgodził się, tylko powiedział, żebym zadzwonił do trenera i zapytał się czy on wyraża zgodę. Zapytałem się, on powiedział, że nie ma najmniejszego problemu i podpisaliśmy kontrakt.”

Cała rozmowa Jakuba Koseckiego z Hubertem Mściwujewskim do sprawdzenia poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis