MMA PLNajnowszeFAME MMAJakub Kosecki popularniejszy od Tuszola? Zawodnik FAME tłumaczy dlaczego!

Jakub Kosecki popularniejszy od Tuszola? Zawodnik FAME tłumaczy dlaczego!

Popularny niegdyś piłkarz i były reprezentant Polski – Jakub Kosecki popularniejszy od Tuszola, czyli swojego rywala na jubileuszowej gali FAME 20? Kopacz postawił taką właśnie tezę i na Konferencji Prasowej przed nadchodzącą galą wytłumaczył dlaczego.

Kosecki popularniejszy od Tuszola

Gala FAME 20 odbędzie się już w najbliższą sobotę 10 lutego w krakowskiej Tauron Arenie. Najważniejszym wydarzeniem całej gali będzie ośmioosobowy turniej, którego stawką będą dwa miliony złotych w gotówce.

Oprócz tego, w co-main evencie gali kibice zobaczą starcie Don Kasjo z Boxdelem.

Jakub Kosecki popularniejszy od Tuszola? Zawodnik FAME tłumaczy dlaczego!

Jakub Kosecki natomiast w jednej z pierwszych walk całej gali zmierzy się z popularnym streamerem Tuszolem.

Na wczorajszej konferencji prasowej promującej sobotnią galę wyjaśnił dlaczego czuje się bardziej popularny od swojego przeciwnika, mimo faktu, iż liczny w social mediach tego nie oddają:

“Wydaje mi się, że ja swoją grą i swoim podejściem do życia – nie ma się co oszukiwać, jakieś 10-12 lat temu jak ja zacząłem żyć po swojemu: tatuaże, fryzury, ubiór, jakieś zakulisowe afery – to zrobiłem nowość. I uważam, że jestem osobą, która pierwsza wkroczyła w taki świat kontrowersji i życia swoim życiem. Mam w dupie ten cały hejt, memy, wszystko. Mam do w dupie, nie przejmuję się tym. Pokazałem, że można – pomimo tego całego hejtu żyć. Uważam też, że kibiców piłkarskich, którzy interesują się piłką nożną jest zdecydowanie więcej niż freak fightami. Szanuję freak fighty i ludzi, którzy interesują się tym środowiskiem. I mimo, że ma więcej obserwujących na Instagramie, to uważam, że nie jest osobą bardziej znaną i popularną niż ja.”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis