Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLCeltic GladiatorBonus BGC wystąpi na gali Celtic Gladiator w Bełchatowie! Rywal z zagranicy

Bonus BGC wystąpi na gali Celtic Gladiator w Bełchatowie! Rywal z zagranicy

Piotr “Bonus BGC” Witczak (0-4) wystąpi 14 marca na gali organizacji Celtic Gladiator w Bełchatowie. Jego przeciwnikiem będzie Anglik John Painter (1-12).

Bonus BGC wystąpi na gali Celtic Gladiator w Bełchatowie
Foto: Bonus BGC

“Bonus BGC” potwierdził informację w mediach społecznościowych.

“Informacja dnia Oficjalnie zostałem zawodnikiem federacji Celtic Gladiator Poland 14 Marca Bełchatów . Liczę na Wasz doping na żywo. Walka czysto sportowa z doświadczonym anglikiem Jon Painter . Nie mogę się doczekać ! Pierwsze zwycięstwo w MMA to jest to czego pragnę najbardziej na świecie , w marcu w mediach społecznościowych będzie naprawdę gorąco. Trenuję po to by wygrać 👊🥊 Trzymajcie kciuki i widzimy się na miejscu 🔥 Ready to fight🤼‍♂️🥊 Wierzę mocno, że 14 Marca w Bełchatowie utworzy się piękna historia.”

Informacja dnia⚡⚡⚡ Oficjalnie zostałem zawodnikiem federacji Celtic Gladiator Poland ⭐ 14 Marca Bełchatów . Liczę na…

Opublikowany przez BONUS BGC Środa, 5 lutego 2020

Witczak po raz ostatni pojawił się w klatce w październiku zeszłego roku na gali FAME MMA 5. Już w pierwszej rundzie znokautował go wtedy Marcin Najman.

Painter jest zawodnikiem zdecydowanie bardziej doświadczonym. Na koncie ma już 13 walk, z czego wygrał jednak tylko jedną (dane według serwisu Tapology). Od 2014 roku pozostaje jednak bez  zwycięstwa. Jego walki kończą się zazwyczaj po kilkunastu sekundach. Painter w przeszłości występował już w Celtic Gladiator. Kilka lat temu błyskawicznie znokautował go Tomasz Czerwiński.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis