MMA PLBoksJake Paul przegrał z Furym! Walka zakończyła się niejednogłośną decyzją!

Jake Paul przegrał z Furym! Walka zakończyła się niejednogłośną decyzją!

Popularny amerykański youtuber Jake Paul przegrał pierwszą zawodową walkę w karierze. Pogromcą Paula okazał się młodszy brat Tysona Fury’ego – Tommy Fury.

Jake Paul przegrał z Furym

Walka, o której od dłuższego czasu mówiło się w środowisku bokserskim odbyła się tej nocy w Arabii Saudyjskiej. Starcie to było walką wieczoru całej imprezy.

Jake Paul przegrał z Furym!

Walka ta zakontraktowana była na osiem rund i kibice zobaczyli wszystkie odsłony.

Sama walka to była przewaga Fury’ego, który pokazał większe doświadczenie i obycie w wymianach bokserskich. Anglik nieustannie wyprzedzał Paula i swoimi kontrami powodował u niego większe obrażenia. W ostatniej – ósmej – rundzie doszło do niespodziewanej sytuacji, kiedy to Tommy Fury padł na matę po ciosie Paula, ale szybko wstał i kontynuował walkę. Ten nokdaun nie miał jednak wpływu na decyzję sędziów:

Ostatecznie walka ta zakończyła się wygraną Fury’ego przez niejednogłośną decyzją sędziów. Dwójka arbitrów punktujących wskazała na wygraną Anglika w stosunku 76-73, natomiast jeden z sędziów dał wygraną Paulowi w stosunku 75-74.

Zobacz także:

Polak zawalczy w prestiżowej organizacji w Abu Zabi! Widzieliście?

Daniel Kolasiński zawalczy na gali UAE Warriors 36. Jego rywalem będzie Francuz – Mikail Bayram. Walka ta odbędzie się 25 lutego na gali UAE Warriors w Abu Zabi.

Daro Lew nie boi się większych od siebie. Chce “wyjaśnić” Roberta Burneikę! Co wy na to?

Jeden z najsympatyczniejszych freak fighterów w kraju – Daro Lew nie boi się większych od siebie. Zawodnik FAME MMA czy High League wyzwał do walki… Hardkorowego Koksa, czyli Roberta Burneikę!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis