MMA PLNajnowszeBoksJake Paul kusi walką z Natem Diazem: Na 100% sprzedam mu stockton slapa

Jake Paul kusi walką z Natem Diazem: Na 100% sprzedam mu stockton slapa

Popularny amerykański youtuber Jake Paul kusi fanów potencjalną walką z Natem Diazem. Popularny zawodnik mieszanych sztuk walki w miniony weekend wypełnił kontrakt z UFC i obecnie stał się wolnym zawodnikiem.

Jake Paul kusi walką z Natem Diazem

Nate Diaz w walce wieczoru gali UFC 279 w Las Vegas poddał w czwartej rundzie Tony’ego Fergusona i z przytupem pożegnał się z największą organizacją MMA na świecie, by teraz szukać najbardziej dochodowych walk poza amerykańskim gigantem.

Jedną z tych najbardziej dochodowych może być walka z Jakiem Paulem.

Jake Paul kusi walką z Natem Diazem: Na 100% sprzedam mu stockton slapa

A o tym, że starcia z Jakiem Paulem to gwarancja dobrych pieniędzy i rozgłosu, przekonuje się właśnie Anderson Silva. Paul bowiem zmierzy się z “Pająkiem” już pod koniec października w Phoenix. Będzie to trzeci – po Benie Askrenie i Tyronie Woodley’u – były zawodnik UFC, który stanie na przeciwko youtubera.

Wczoraj natomiast w Los Angeles odbyła się konferencja prasowa promująca walkę Paul vs Silva, na której to YouTuber kusił fanów walką z Natem Diazem.

Zawodnik ze Stockton znajduje się obecnie na celowniku Amerykanina znanego głównie z internetu:

“Na 100% sprzedam mu stockton slapa. Ale najpierw skupiam się na 29 października, bo mam przed sobą szalenie mocnego rywala w postaci Andersona Silvy, więc na ten moment to mój główny cel.” – powiedział Paul.

Fanom, którzy może nie są na bieżąco ze stwierdzeniem “stockton slap” przypominamy, że określeniem tym nazywa się cios z otwartej dłoni, którymi rywali często traktowali bracia Diaz, pochodzący z amerykańskiego miasta Stockton:

Zobacz także:

Hasbulla podpisał 5-letni kontrakt z UFC! Zgarnie więcej pieniędzy niż niejeden zawodnik! Widzieliście?

Popularny tiktoker, instagramer i szeroko pojęta popularna postać w internecie – Hasbulla podpisał 5-letni kontrakt z organizacją UFC! Rosjanin ma zarabiać więcej niż niejeden zawodnik amerykańskiego giganta.

Chimaev o niedoszłej walce z Diazem: Gdybym z nim walczył, to bym go zabił i trafił do więzienia! Co wy na to?

Khamzat Chimaev (12-0) w jego przypadku – pewności siebie nie można mu odmówić! ”Borz” na konferencji zapewnił, że Nate Diaz (21-13) powinien podziękować Bogu, że nie doszło do ich walki. Chimaev jest przekonany, że zdemolowałby Amerykanina.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis