MMA PLNajnowszeClout MMA“Jak nie masz sześciu zer na koncie nawet nie podbijaj” – Schreiber nie chce wyjść do klatki przy kawałku Fagaty

“Jak nie masz sześciu zer na koncie nawet nie podbijaj” – Schreiber nie chce wyjść do klatki przy kawałku Fagaty

Marianna Schreiber to samozwańcza królowa polski freak fightów, która zaczyna mocno mieszać w tym specyficznym rozrywkowo-sportowym środowisku. Teraz zdradziła, że nie chce wyjść do klatki przy kawałku Fagaty. Schreiber nawet zacytowała fragment tego utworu.

Marianna Schreiber nie chce wyjść do klatki przy kawałku Fagaty

Marianna Schreiber ma za sobą debiut w klatce w walce na zasadach mieszanych sztuk walki. Na gali Clout MMA 3: Santa Clout pewnie pokonała decyzją sędziów Monikę Laskowską, czyli kobietę zwaną “Najlepszą Polską Dziennikarką”.

Teraz Schreiber czeka na swoją kolejną walkę w klatce.

“Jak nie masz sześciu zer na koncie, nawet nie podbijaj” – Marianna Schreiber nie chce wyjść do klatki przy kawałku Fagaty

A ta może przyjść szybciej niż później. Do Marianny Schreiber co chwilę medialne zaczepki stosuje Lalluna, a sama Schreiber teraz zacytowała jeden z kawałków innej freak fighterki – Fagaty, zdradzając, że ta pytała ją, czy wyjdzie do klatki przy dźwiękach jej utworu.

Marianna Schreiber odrzuciła propozycję Fagaty cytując tekst jej piosenki. O treści nie będziemy się wypowiadać, zostawimy to Wam, czytelnikom.

“Fagata mnie zapytała na chwilę przed walką czy wyjdę do Jej piosenki. Wtedy jeszcze nie wiedziałam co to za piosenka. Przepraszam, to nie moje klimaty. Wolę muzykę klasyczną.”

Kawałek Bandycka Jazda Fagaty, do której mogła wyjść do klatki Marianna Schreiber do sprawdzenia poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis