MMA PLArchiwumMurańskiJacek Murański udostępnił nagranie sparingu z trenerem! Są znaczące postępy? [WIDEO]

Jacek Murański udostępnił nagranie sparingu z trenerem! Są znaczące postępy? [WIDEO]

Jacek Murański już w sobotę stoczy swój kolejny pojedynek w freak fightach. ”Muran” wystąpi w co-main evencie PRIME SHOW MMA 6 w Toruniu, gdzie zmierzy się z Maciejem ”Ojcem Wiewióra” Wiewiórką. Murański będzie szukał pierwszego zwycięstwa.

Murański

W main evencie kolejną walkę w PRIME stoczy Kasjusz ”Don Kasjo” Życiński, który w formule bokserskiej (małe rękawice) zmierzy się z Pawłem ”Tyborim” Tyburskim. ”Don Kasjo” będzie chciał się odbudować po ostatniej przegranej przed czasem z byłym mistrzem Fight Exclusive Night – Dominikiem ”Japońskim Drwalem” Zadorą.

W ostatniej walce Murański zadebiutował w organizacji PRIME SHOW MMA. Jacek musiał uznać wyższość prezesa Fight Exclusive Night – Pawła Jóźwiaka. Prezes był bliski zwycięstwa przed czasem, gdy trafił bardzo mocnym ciosem. Ostatecznie ”Muran” ponownie pokazał charakter i wytrwał cały dystans.

Są nagrania!

Walka już w sobotę. Jacek Murański postanowił w mediach społecznościowych udostępnić swój sparing z trenerem Krzysztofem Rytą, którego możecie dobrze znać z walk na gołe pięści w organizacji GROMDA.

Posted by Sztuki Walki on Wednesday, October 18, 2023

Posted by Sztuki Walki on Wednesday, October 18, 2023
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis