MMA PLMurańskiJacek Murański pobity przez policję? Jego historię opowiedziano w “Sprawie dla reportera” [WIDEO]

Jacek Murański pobity przez policję? Jego historię opowiedziano w “Sprawie dla reportera” [WIDEO]

Nagłaśniana zostaje sprawa, w której to rzekomo Jacek Murański miał zostać pobity przez policję. Na pytanie o to, czy faktycznie był on ofiarą agresji ze strony służb mundurowych próbowano odpowiedzieć w najnowszej “Sprawie dla reportera”.

Jacek Murański pobity przez policję

Legendarny telewizyjny program prowadzony przez Elżbietę Jaworowicz przykuł uwagę kibiców sportów walki, szczególnie tych zainteresowanych sceną freakową. W nim opowiedziano sprawę Jacka Murańskiego, który miał starcie z policją.

Jacek Murański pobity przez policję? Jego historię opowiedziano w “Sprawie dla reportera”

Elżbieta Jaworowicz wprowadzając widzów w temat związany z Jackiem Murańskim nawiązywała do sezonu ogórkowego, który aktualnie trwa w mediach telewizyjnych, ale zaznaczyła, że w tej konkretnej sprawie żadnych ogórków nie ma.

Cały program z udziałem legendarnego freaka Jacka Murańskiego do obejrzenia za darmo TUTAUJ -> Sprawa dla reportera 

Jacek Murański to zawodnik FAME MMA, który ma za sobą debiut w klatce przed szerszą publicznością. W walce stoczonej w klatce rzymskiej przegrał on przez dyskwalifikację z Arkadiuszem Tańculą. “Stary Muran” ma także pojawić się w klatce FAME na jednej z najbliższych gal największej polskiej freakowej organizacji mieszanych sztuk walki.

Zobacz także:

Mocna wymiana zdań Michalskiego z Parke: Nadal czujesz się zgwałcony przez Gamera?

To nie koniec! W mediach społecznościowych doszło ponownie do mocnej wymiany słownej pomiędzy Michałem Michalskim, a Normanem Parke. Zawodnik KSW postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o ”Storminie”, gdy pojawiło się oświadczenie FAME MMA.

GROMDA przedstawia jednego ze swoich zawodników: Byłem najmłodszym w historii zatrzymanym przez CBŚ! Widzieliście?

Elitarny klub GROMDA przedstawia jednego ze swoich zawodników. Remi Gruchała jest bohaterem najnowszego filmu, który przedstawia uczestników walk na gołe pięści w największej w Polsce organizacji walk bez rękawic.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis