MMA PLMurańskiJacek Murański po raz pierwszy komentuje walkę z Najmanem za kotarą! [WIDEO]

Jacek Murański po raz pierwszy komentuje walkę z Najmanem za kotarą! [WIDEO]

Dziennikarz naszego portalu Michał Cichy pojawił się na sali w Trójmieście, aby porozmawiać z Jackiem Murańskim o ostatnich wydarzeniach. Trzeba przyznać, że tematów nie brakowało. Ostatnia konferencja High League, zamieszanie za kulisami, ogłoszona nowa organizacja czy podpisanie kontraktu z PRIME SHOW MMA.

Murański

”Muran” w najbliższym starciu będzie szukał pierwszego zwycięstwa. Do tej pory stoczył trzy walki. Jacek musiał uznać wyższość Roberta Pasuta oraz dwukrotnie Arkadiusza ”Aorya” Tańcule. Swoje walki toczył w organizacji FAME MMA.

Murański miał wystartować w grand prix w organizacji High League. Jego potencjalnym przeciwnikiem był choćby Marcin ”El Testosteron” Najman czy Tomasz ”Szalony Reporter” Matysiak. Wszystko zakończyło się fiaskiem. ”Muran” niespodziewanie podpisał kontrakt z PRIME SHOW MMA.

Murański zabrał głos!

Na naszym kanale pojawiła się dłuższa rozmowa z Jackiem Murańskim, który przygotowuje się do swojego kolejnego pojedynku. ”Muran” trenuje pod okiem Krzysztofa Ryty, którego możecie znać z walk na gołe pięści w organizacji GROMDA.

Jacek wystąpi wysoko w karcie na gali PRIME SHOW MMA 5, która pierwszego lipca odbędzie się we Wrocławiu. Przeciwnikiem jego będzie prezes Fight Exclusive Night – Paweł Jóźwiak. Walka odbędzie się w ”boksie birmańskim” – bez uderzeń głową.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Marcin Najman udostępnia i nawołuje! Pomóżmy 17-letniej Weronice! Widzieliście?

Tu jest potrzebna natychmiastowa pomoc! Zaledwie 17 letnia Weronika zachorowała na ciężką postać niedokrwistości. W tym momencie możemy pomóc młodej dziewczynie poprzez stronę zrzutka.pl. O zrzutce wspomina i nawołuje do pomocy Marcin Najman – w swoich mediach społecznościowych. 

MMA-VIP wraca! Znamy pierwsze szczegóły! Co wy na to?

MMA-VIP wraca po dalekiej podróży. Nikomu nie trzeba przedstawiać afery związanej z czwartą edycją, bo tą sytuacją żyła cała Polska. W tamtym momencie granica dobrego smaku została przekroczona, ale organizacja chcę zacząć z nową kartą. Dacie szansę MMA VIP?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis