MMA PLClout MMAJacek Murański ostro o przegranej Najmana: Typ bez żadnych zasad! Idzie po kasę…

Jacek Murański ostro o przegranej Najmana: Typ bez żadnych zasad! Idzie po kasę…

Jacek Murański w mediach społecznościowych odpowiadał na wiadomości internautów/widzów. ”Muran” w mocnych słowach skomentował wczorajszą walkę Marcina Najmana, z którym ma duży konflikt. Jacek zapewnia, że ”El Testosteron” nie ma żadnych zasad i wychodzi tylko po pieniądze.

Najman

Murański już dobre parę dni temu zapowiedział swój kolejny pojedynek. ”Muran” w październiku na gali PRIME SHOW MMA będzie szukał pierwszego zwycięstwa w klatce. Ponadto 54-latek wyjawił, że jego przeciwnikiem ma być były zawodnik KSW.

Najman w sobotę stoczył swój drugi pojedynek w 2023 roku. Nie był to udany występ. ”El Testosteron” już po 16 sekundach przegrał z uznanym pięściarzem Andrzejem Fonfarą. Był to main event pierwszej edycji Clout MMA. Najman ruszył i trafił cepem czym zaskoczył swojego oponenta. Widać było, że zaraz Andrzej wystrzeli z kontrą, lecz wtedy częstochowianin poszedł w nogi. Nie była to dobrze przygotowana akcja. Fonfara łatwo obronił i zaraz sam miał rywala na plecach. Kolejne uderzenia i sędzia wkracza, aby przerwać walkę.

Murański zabiera głos!

Jacek Murański na instagramie dostał sporo wiadomości od internautów/widzów o komentarz w sprawie sobotniej walki Marcina Najmana.

”Muran” zapewnia, że ”El Testosteron” wychodzi tylko po pieniądze.

Typ bez żadnych zasad. Idzie po kasę, a nie po to, żeby walczyć (…) Zero szacunku dla federacji i dla widzów (…) Sędzia ponownie skutecznie broni ”cesarza” 16 sekund z hańbą sobie noszę 16 sekund w zębach wam przynoszę… (…) Z Tomaszem Adamkiem miałby nowy rekord tak do 3 sekund daję dla Marcina Najmana (…) Brak szacunku dla widzów. Brak woli walki. Brak właściwości honorowych. Brak charakteru. Brak wszystkiego. 5 x brak

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis