MMA PLNajnowszeFENJacek Murański ostro o awanturze z Oknińskim: Mirek podpuszczał typa, który okazał się jego synem! [WIDEO]

Jacek Murański ostro o awanturze z Oknińskim: Mirek podpuszczał typa, który okazał się jego synem! [WIDEO]

Jacek Murański podsumował walkę syna oraz zamieszanie, które powstało po walce. Murański uważa, że trener Mirosław Okniński specjalnie podpuścił swojego syna.

Murański

Mateusz Murański pojawił się w karcie Fight Exclusive Night 34. ”Muran” tym samym stoczył drugą walkę w krótkim odstępie czasu. Trzeba przyznać, że Mateusz w tym pojedynku pokazał się z jeszcze lepszej strony niż przy starciu z Arkadiuszem Tańculą.

Cała rozmowa z Mateuszem poniżej:

Jacek Murański: Chamskie zachowanie, jak ja się dowiedziałem…

Jacek Murański na gorąco skomentował spięcie, które miało miejsce po walce jego syna.

Jacek Murański: Jedyny zgrzyt, jestem naprawdę zbulwersowany. Jak dowiedziałem się, że ten chłopak – oczywiście nie wiąże tego w żaden sposób ani z Magdą ani Arturem, bo nie mają z tym nic wspólnego. Chłopak, który był w narożniku Artura, kiedy Mateusz był po 3-rundach, podszedł coś tam, szarpał, chciał mikrofon, odepchnął Mateusza. Może powiedz Magda co Ty o tym sądzisz       

Partnerka Epic Cheat Meala: Sytuacja moim zdaniem nie ma miejscu. Umówmy się to nie była jego chwila, nikt się tego nie spodziewał i każdy z takim samym zażenowaniem na to spojrzał.  

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Conor McGregor pogratulował Fransowi Mlambo wygranej na FEN 34! Widzieliście?

Conor McGregor w mediach społecznościowych pogratulował Fransowi Mlambo wygranej na wczorajszej gali FEN 34. Irlandczyk i nowy mistrz wagi koguciej Fight Excluisve Night trenują w jednym klubie pod okiem trenera Johna Kavanahga.

Paige VanZant i Rachael Ostovich zawalczą na gołe pięści! Znamy szczegóły pojedynku! Będziecie oglądać?

Paige VanZant i Rachael Ostovich zawalczą na gołe pięści! Znamy szczegóły rywalizacji dwóch pań uznawanych za jedne z najbardziej atrakcyjnych w świecie sportów walki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis