MMA PLNajnowszeClout MMAJacek Murański apeluje po gali Clout: Pamiętaj nigdy się nie poddawaj, zawsze walcz do końca!

Jacek Murański apeluje po gali Clout: Pamiętaj nigdy się nie poddawaj, zawsze walcz do końca!

Jacek Murański już na początku stycznia stoczy swój następny pojedynek w klatce. ”Muran” tym razem w mediach społecznościowych postanowił nawiązać do piątkowej gali Clout MMA 3, która odbyła się w Warszawie. 55-latek zapewnia, że nigdy nie powinno się poddawać, a walczyć do samego końca.

Murański

Tym samym Murański miał na myśli chociażby ostatnie dwie walki gali, przy których nie brakowało kontrowersji. Na Clout MMA 3 nie brakowało także startu kolejnego startu jego odwiecznego rywala – Marcina ”El Testosterona” Najmana, który po raz drugi przegrał przez dyskwalifikację z Adrianem Ciosem.

Murański trzynastego stycznia na gali PRIME SHOW MMA 7 zawalczy w main evencie. Będzie to rewanżowy pojedynek z prezesem Fight Exclusive Night – Pawłem Jóźwiakiem.

Murański zabiera głos!

Jacek Murański postanowił zaapelować po ostatniej gali Clout MMA 3, która odbyła się w Warszawie.

W przeciągu 1 minuty naszej ostatniej walki z turecko- bułgarskim “Paszą ” Pawlo Jozwiakowem działo się więcej niż podczas całej ostatniej gali Santa Cloud. To była bitwa, a 13 stycznia podczas naszego rewanżu w Koszalinie w WALCE WIECZORU gali PRIME SHOW MMA tym razem będzie prawdziwa RZEŹNIA. Po raz pierwszy w Polsce na zasadach ulicznych ” Dirty street boxing” … Czas odróżnić chłopców od mężczyzn. Ps. Pamiętaj NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ ZAWSZE WALCZ DO KOŃCA !!!! Z szacunku do samego siebie i z szacunku dla kibiców

W przeciągu 1 minuty naszej ostatniej walki z turecko- bułgarskim "Paszą " Pawlo Jozwiakowem działo się więcej niż podczas całej ostatniej gali Santa Cloud . To była bitwa, a 13 stycznia podczas naszego rewanżu w Koszalinie w WALCE WIECZORU gali PRIME SHOW MMA tym razem będzie prawdziwa RZEŹNIA. Po raz pierwszy w Polsce na zasadach ulicznych " Dirty street boxing" … Czas odróżnić chłopców od mężczyzn Ps. Pamiętaj NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ ZAWSZE WALCZ DO KOŃCA !!!!Z szacunku do samego siebie i z szacunku dla kibiców

Posted by Jacek Murański on Sunday, December 31, 2023

Do ich pierwszego starcia doszło na PRIME SHOW MMA 5, gdzie ”Muran’ musiał uznać wyższość Pawła Jóźwiaka. Prezes Fight Exclusive Night po całym dystansie wygrał pewną jednogłośną decyzją sędziów. Murański w pierwszej rundzie miał straszliwe problemy, bowiem został posłany na deski, ale przetrwał ciężkie chwile i wytrwał do końca.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis