MMA PLNajnowszeIzu UgonohIzu Ugonoh zły na porównania z Gołotą: On wypalał się przed walką i nie trzymał ciśnienia. Ja nie mam z tym problemu

Izu Ugonoh zły na porównania z Gołotą: On wypalał się przed walką i nie trzymał ciśnienia. Ja nie mam z tym problemu

Nowy zawodnik KSW mający wielkie aspiracje – Izu Ugonoh jest zły na porównania z Andrzejem Gołotą. A takie pojawiły się po porażkach Polaka z Markiem Samociukiem w MMA czy Łukaszem Różańskim w boksie.

Izu Ugonoh zły na porównania z Gołotą

Z Samociukiem, Ugonoh przegrał w drugiej rundzie przez TKO na gali KSW 60, natomiast z Różańskim kickbokser poległ w 2019 roku na gali w Rzeszowie. Ugonoh został znokautowany w czwartej rundzie.

Kibice porównują Ugonoha do Andrzeja Gołoty i wielu fanów sportów walki w Polsce twierdzi, że on ma ten sam problem co bokser uznawany za najlepszego pięściarza wagi ciężkiej w historii naszego kraju.

Izu Ugonoh zły na porównania z Gołotą: On wypalał się przed walką i nie trzymał ciśnienia. Ja nie mam z tym problemu

Ugonoh jest zły na te porównania, co wyraził w rozmowie z portalem Super Express. Tak wówczas odniósł się do zestawiania jego psychiki z psychiką “nadziei Białych”:

“Nie porównujcie mnie do Gołoty, bo on miał zupełnie inne problemy niż ja. Spalał się przed walką i nie trzymał ciśnienia. Ja nie mam z tym problemu. Osoby z mojego otoczenia mogą to potwierdzić. Po przegranej z Samociukiem to był idealny moment, żeby pozbierać pociski od wszystkich. Nawet od tych, którzy nie znają się na sportach walki albo nigdy nie dostali porządnie w ryj. Dominowały opinie, że nie mam kondycji i psychiki. Ludzie zawsze będą gadać, nie przejmuję się tym. Przykro mi było z innego powodu. Ciężko pracowałem na treningach, a w walce nie mogłem pokazać tego, co wytrenowałem. Przegrałem z czymś, co było we mnie. Pewnie zawiodłem wiele osób, ale nikogo bardziej niż samego siebie.”

Na dodatek, Ugonoh twierdzi, że w swojej kolejnej walce w KSW chciałby zrewanżować się Samociukowi:

“Marek to bardzo fajny chłopak i dobry zawodnik, nic do niego nie mam, ale wydaje mi się, że rewanż byłby najlepszym rozwiązaniem. Już były robione do tego przymiarki.”

Cała rozmowa SE z Izu Ugonohem do sprawdzenia TUTAJ -> Izu Ugonoh: Nie porównujcie mnie do Gołoty. On spalał się i nie trzymał ciśnienia

Zobacz także:

Alan Kwieciński proponuje walkę z dwoma rywalami po kolei na FAME 14! Chce obu Murańskich!

Alan Kwieciński chce wprowadzić zmianę do swojej najbliższej walki! Kickbokser proponuje… walkę z dwoma rywalami po kolei już na gali FAME 14!

Mariusz Pudzianowski poznał rywala na KSW 70. Dwie legendy KSW skrzyżują rękawice!

Mariusz Pudzianowski (16-7, 1 N/C) poznał rywala na galę KSW 70 w Łodzi. Popularny “Pudzian” zmierzy się z inną legendą KSW.

Pierwsze słowa Ferrariego po operacji! Mocne oświadczenie

Amadeusz Roślik jest już po operacji. Popularny ”Ferrari” na instagramie poinformował jak wygląda obecnie jego stan zdrowia. Przypomnijmy, że od kilkunastu godzin w internecie krążyła wiadomość, że zawodnik FAME MMA został zaatakowany nożem. Roślik potwierdził, że taka sytuacja miała miejsce i opowiedział co się stało.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis