MMA PLNajnowszeDKW Fight NightIzabela Badurek vs. Judyta Rymarzak na DKW Fight Night 2 w Legionowie

Izabela Badurek vs. Judyta Rymarzak na DKW Fight Night 2 w Legionowie

Pojedynek pań Izabela Badurek vs. Judyta Rymarzak został dodany do rozpiski gali DKW Fight Night 2, która 5 maja odbędzie się w Arenie Legionowo. Starcie to zostało już oficjalnie potwierdzone.

Badurek (7-4) to była zawodniczka UFC, która w grudniu zeszłego roku powróciła po prawie dwuletniej przerwie spowodowanej ciążą. Badurek w grudniu 2017 roku przegrała przez nokaut w pierwszej rundzie z Zarah Fairn dos Santos na gali Ladies Fight Night 7, by na zwycięską ścieżkę wrócić w miniony weekend, gdzie na gali Thunderstrike Fight League 13 znokautowała Barbarę Nalepkę.

Rymarzak (1-2) to zawodniczka muay thai i kickboxingu, która rywalizuje też w formule MMA. W walce z Badurek będzie starała się przerwać passę trzech porażek z rzędu (dwóch poniesionych w MMA, jednej w kickboxingu).