MMA PLNajnowszeDKW Fight NightDKW Fight Night zrywa współpracę z Kamilem Bazelakiem, będzie nowy rywal Rodriguesa Juniora

DKW Fight Night zrywa współpracę z Kamilem Bazelakiem, będzie nowy rywal Rodriguesa Juniora

5 maja na gali DKW Fight Night 2 w Legionowie miało dojść do pojedynku byłego mistrza wagi ciężkiej KSW Fernando Rodriguesa Juniora (11-4) z Kamilem Bazelakiem (8-9), jednakże organizatorzy wycofali się z organizacji tego pojedynku.

Foto: kamilbazelak.pl

Jak czytamy w specjalnym oświadczeniu wystosowanym przez DKW Fight Night, polska organizacja zerwała współpracę z Bazelakiem z powodu strat wizerunkowych oraz finansowych spowodowanych przez byłego zawodnika m.in. KSW.

Jednocześnie otrzymaliśmy także zapewnienie, że DKW Fight Night pracuje nad nowym rywalem dla Rodriguesa Juniora:

“OŚWIADCZENIE

Pragniemy poinformować, że dnia 21.04.2018 r. zerwaliśmy współpracę z Kamilem Bazelakiem. Dziwi tu fakt, iż niedługo po przeprowadzeniu kolejnej rozmowy o rozstaniu w spokojnej atmosferze, p. Kamil wypowiada się w jednym z wywiadów, iż nie wie dlaczego nie ma podpisanego kontraktu i obawia się, że walka może się nie odbyć, pomimo tego, że sam unikał spotkania w celu sfinalizowania formalności. Kamil Bazelak dysponował kontraktem, w którym zażyczył sobie pewne zmiany, na które się zgodziliśmy.

Jako federacja DKW Fight Night dystansujemy się od pogłosek na temat przeszłości p. Kamila Bazelaka. Nie możemy jednak bagatelizować negatywnego wpływu jego osoby na wizerunek naszej organizacji.

Głównym powodem zerwania współpracy są straty, nie tylko wizerunkowe, ale i finansowe, generowane przez brak profesjonalizmu zawodnika. Wielokrotnie ustalał on z nami termin realizacji spotu walki, jak również podpisania umowy.

Niestety, informowani na krótki czas przed spotkaniem o “nagłych sytuacjach” p. Kamila, byliśmy zmuszeni za każdym razem przekładać realizację filmu, co wiązało się z kosztami, oraz niemożnością dopełnienia formalności.

W niedługim czasie na fanpage DKW Fight Night poinformujemy o nowym, godnym przeciwniku dla Fernando “Santo Forte” Rodriguesa Jr.

Z wyrazami szacunku, DKW Fight Night”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis