MMA PLIsrael AdesanyaIsrael Adesanya zdradza dlaczego wykorzystał motyw znanego wrestlera do wyjścia na UFC 276 w Las Vegas

Israel Adesanya zdradza dlaczego wykorzystał motyw znanego wrestlera do wyjścia na UFC 276 w Las Vegas

Mistrz wagi średniej UFC i jedna z najbarwniejszych postaci w światowym MMA – Israel Adesanya zdradza dlaczego wykorzystał motyw znanego wrestlera do wyjścia na gali UFC 276 w Las Vegas.

Israel Adesanya

Przypominamy, że Adesanya w miniony weekend obronił pas mistrzowski wagi do 84 kilogramów pokonując pewnie na punkty Jareda Cannoniera.

Do oktagonu na tę walkę Nigeryjczyk wyszedł w taki oto sposób:

Muzyka i sposób wyjścia Adeanya zapożyczył od jednego z gwiazdorów pro wrestlingu – The Undertakera, który w podobny sposób wychodził do ringu:

Israel Adesanya zdradza dlaczego wykorzystał motyw znanego wrestlera do wyjścia na UFC 276 w Las Vegas

Teraz dowiadujemy się dlaczego Adesanya wykorzystał motyw Undertakera do wyjścia do oktagonu:

“To po prostu działa, to motyw dla mnie. Jestem artystą, a to po prostu na mnie działa. Środowe wieczoru to był czas zapasów. Pod koniec treningu, po 12 rundach, w ostatnich trzech czy czterech już padałem i motywowałem się moją playlistą z WWE Attitude z ery Attitude. Mam około 20 kawałków od supergwiazd, które podziwiam i które mnie motywowały, a motyw Undertakera był jednym z nich. Uważam, że takie wyjście ma sporo sensu. Dlatego wielkie podziękowania dla ekipy realizacyjnej z UFC, bo byli przychylnie nastawieni do promocji tego show. To jest UFC, a odkąd robią gale co tydzień to przypominają Wrestlemanię. A kto jest niepokonany na Wrestlemanii? The Undertaker!”

Zobacz także:

PRIME SHOW MMA 2: Marcin Wrzosek zastąpi Reda i zmierzy się z ogromnym Kaluskim! Co wy na to?

Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany! Parę dni temu informowaliśmy was, że Ernest Ivanda wylądował w szpitalu. ”Red” usłyszał diagnozę – udar niedokrwienny mózgu. Tym samym jego start i walka z Piotrem Kaluskim nie jest możliwa. Nowym przeciwnikiem ”Ochroniarz Oszusta z Tindera” został… Marcin Wrzosek! Trzeba przyznać, że jest to prawdziwy freak fight.

PRIME 2: Doszło do pierwszego face to face Bombardiera ze Stiflerem! Tu jest wielka różnica! Widzieliście?

To będzie prawdziwy freak fight! W tak zwanym co-main evencie zobaczymy starcie Damiana Zduńczyka z Serigne Ousmane Dią. ”Stifler” postanowił, że dziewiątego lipca stanie przed kolejnym dużym wyzwaniem. Warto wspomnieć, że w tym pojedynku będzie ogromna różnica kilogramów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis