MMA PLFAME MMAWybrańczyk ma dalej nadzieję na rewanż! Partnerka Szpilki ponownie zawalczy z Linkiewicz?

Wybrańczyk ma dalej nadzieję na rewanż! Partnerka Szpilki ponownie zawalczy z Linkiewicz?

Wybranka Artura Szpilki, Kamila Wybrańczyk ma za sobą 2 walki w FAME MMA. Popularna ,,Kamiszka” ostatnią walkę przegrała niejednogłośnie przez decyzję sędziów z Martą Linkiewicz. Czy będzie wielki rewanż między paniami?

Narzeczona pięściarza dołączyłą do FAME MMA w 2021 roku. Kamila w marcu zadebiutowała w oktagonie poddając ,,Zusje” w drugiej rundzie. Warto dodać, że to był jej pierwszy występ w formule MMA.

Z kolei w drugim starciu poprzeczka została zawieszona bardzo wysoko. Jej walka z Martą Linkiewicz zachwyciła publiczność. Można powiedzieć, że to było dziewięć minut prawdziwej wojny. Panie nie oszczędzały się w oktagonie, a pojedynek ten zaspokoił oczekiwania najbardziej wybrednych fanów.

Czy będzie rewanż?

W ich pierwszym starciu górą wyszła Marta. Kamila od razu po walce powiedziała, że chce rewanżu z Linkiewicz, lecz czy on się odbędzie?

-Na pewno chciałabym z Martą rewanżu, mam to zresztą obiecane przez włodarzy FAME, że do niego dojdzie. Nie wiadomo kiedy, ale na pewno się odbędzie.

Powiedziała ,,Kamiszka” na swoim Instastories.

Kamila zapytana została również o porównanie Linkiewicz z Anielą Bogusz szerzej kojarzoną jako ,,Lil Masti”. Ta druga ostatnio pokonała profesjonalną bokserkę, Ewę Brodnicką.

-,,Lil Masti” byłaby większym wyzwaniem, jest to kompletna zawodniczka

Odpowiedziała ,,Kamiszka”.

Zobacz także:

Paweł Jóźwiak o Mateuszu Rębeckim przed FEN 36: Zanim pójdzie do UFC to chcemy podnosić mu poprzeczkę

Prezes organizacji Fight Exclusive Night Paweł Jóźwiak w rozmowie z Arturem Mazurem z portalu sportowefakty.wp.pl wypowiedział się o Mateuszu Rębeckim – mistrzu wagi lekkiej FEN, który już w sobotę stoczy swoją kolejną walkę w klatce drugiej polskiej siły w stricte sportowym MMA.

Misiek z Nadarzyna nie do poznania: Zacząłem od 148 kilo, a dziś było…

Mirosław Dąbrowski jest już w dobrej formie. ”Misiek z Nadarzyna” w pierwszej połowie 2022 roku ma zadebiutować w mieszanych sztukach walki. Dąbrowski w mediach społecznościowych pochwalił się dużą zmianą – mowa o zrzuceniu kilogramów.