MMA PLNajnowszeUFCIlia Topuria pewny siebie przed UFC 298. Odważnie wytypował wynik swojej walki z Volkanovskim

Ilia Topuria pewny siebie przed UFC 298. Odważnie wytypował wynik swojej walki z Volkanovskim

Ilia Topuria to najbliższy pretendent do tytułu mistrzowskiego wagi piórkowej UFC. Przed nadchodzącą galą UFC 298, zawodnik ten jest niezwykle pewny siebie! Na tyle pewny, że bardzo odważnie wytypował wynik swojej walki z aktualnie panującym mistrzem Alexandrem Volkanovskim.

Ilia Topuria pewny siebie przed UFC 298

Starcie Volkanovski vs Topuria będzie main eventem gali UFC 298, która już 17 lutego odbędzie się w Honda Center w Anaheim.

Dla Topurii będzie to pierwsza szansa na zdobycie tytułu mistrzowskiego największej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie.

Ilia Topuria pewny siebie przed UFC 298. Odważnie wytypował wynik swojej walki z Volkanovskim

Topuria jest aktualnie niepokonany w zawodowych startach. Jego aktualny rekrod wynosi 14-0, z czego aż sześć walk wygrał już w oktagonie UFC.

W rozmowie z UFC Espanol, Topuria odważnie wytypował wynik swojej walki:

“Widzę siebie jak kończę go w pierwszej rundzie. Nokaut. Najbardziej prawdopodobne, że to będzie nokaut, chyba że rzuci się w moje nogi. Ale zamierzam zgasić mu światło. Jestem częścią nowej generacji w MMA. Wnoszę do oktagonu rozwinięty styl i to w każdym aspekcie MMA: w stójce, w grapplingu, w zapasach. Uważam siebie za bardziej kompletnego zawodnika niż Volkanovski.”

A Wy jak typujecie wynik walki wieczoru gali UFC 298? Kto wygra to starcie: Volkanovski czy Topuria?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis