MMA PLNajnowszePolskie MMAHubert Lotta zmierzy się z Kacprem Wróblem już 14 marca na Sierpeckiej Gali Sportów Walki!

Hubert Lotta zmierzy się z Kacprem Wróblem już 14 marca na Sierpeckiej Gali Sportów Walki!

Hubert Lotta (1-1) nie zmierzy się z Maciejem Grzegorzewskim na nadchodzącej Sierpeckiej Gali Sportów Walki. Jego rywalem będzie Kacper Wróbel (0-0). Starcie zakontraktowano w umownym limicie do 69 kg. Sierpecka Gala Sportów Walki odbędzie się 14 marca w Sierpcu. W walce wieczoru Piotr Poniedziałek (6-2) zmierzy się z Vladimirem Gunzu (10-11).

Lotta trenuje w Ankos MMA pod okiem Andrzeja Kościelskiego. Po bogatej i efektownej karierze amatorskiej postanowił w zeszłym roku zadebiutować w zawodowym MMA. Debiut nie poszedł po jego myśli, ponieważ przegrał przez poddanie z innym dobrze rokującym Giorgi Esiavą. W drugiej walce Ankosiak wygrał przez gilotynę w zaledwie 28 sekund z Tsotne Darchią na GSW 10 w Międzychodzie. 21-latek zasłynął również napisaniem i wydaniem książki “Pierwsze kroki MMA”.

Wróbel reprezentuje Shark Top Team Łódź. Miał zadebiutować zawodowo w zeszłym roku, ale walka nie doszła do skutku. Starcie z Lottą będzie jego oficjalnym debiutem. 20-latek może się również pochwalić bogatą karierą amatorską, jest multimedalistą ALMMA.

Sierpecka Gala Sportów Walki to nowa organizacja MMA, która zadebiutuje już 14 marca w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Sierpcu. Jednym z organizatorów tego wydarzenie będzie trenujący w Ankos MMA i znany z walk dla Fame MMA – Krystian “Krycha” Wilczak. Organizacja ponadto dziś poinformowała, że ostatnie bilety na to wydarzenie będzie można zakupić w dniu gali.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis